• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Bonin

Znalezionych ofert: 24

15792459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26019097 15792459 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 2. piętrze w spokojnym, zielonym Boninie – zaledwie kilka minut od Koszalina. To idealna propozycja dla osób, które chcą zaaranżować wnętrze od podstaw i szukają mieszkania z dużym po...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

260 000 PLN (4 014 zł/m2)

3
1
64.78 m2
1967
15702352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233646 15702352 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

302 491 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
38.29 m2
2024
15702367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233651 15702367 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

330 615 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
41.85 m2
2024
15702366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233644 15702366 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

310 707 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
39.33 m2
2024
15702360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233642 15702360 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

323 268 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
40.92 m2
2024
15702354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233640 15702354 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

301 464 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
38.16 m2
2024
15702361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233650 15702361 SPRZEDANEMam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standar...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

315 605 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
39.95 m2
2024
15702373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233638 15702373 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

312 682 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
39.58 m2
2024
15702359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24233657 15702359 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

434 737 PLN (7 900 zł/m2)

3
1
55.03 m2
2024
15702358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24233648 15702358 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

452 275 PLN (7 900 zł/m2)

3
1
57.25 m2
2024
15702351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24233639 15702351 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

451 406 PLN (7 900 zł/m2)

3
1
57.14 m2
2024
15702362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233658 15702362 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

327 929 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
41.51 m2
2024