• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Choszczno

Znalezionych ofert: 18

15872163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27486355 15872163 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany w 2012 roku według indywidualnego projektu, łączący komfort życia prywatnego z funkcjonalnością przestrzeni biznesowej. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodzie mieszkańców oraz możliwo...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

1 050 000 PLN (3 750 zł/m2)

5
3
280 m2
2012
15138268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 10730562 15138268 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,4m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły z lat 70-tych XXw w bloku spółdzielczym we wsi odległej 15 km od Choszczna. Mieszkanie jest w stanie dobrym, do odświeżenia i składa się z : -pokoje o pow...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

120 000 PLN (1 875 zł/m2)

3
-
64 m2
1970
15876114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27531210 15876114 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,4 m², położone w spokojnej miejscowości Smoleń, zaledwie 6 km od Choszczno. To idealna propozycja dla osób poszukujących dużej przestrzeni w otoczeniu na...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

340 000 PLN (3 778 zł/m2)

4
-
90 m2
1970
15736118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24867256 15736118 Przedmiotem oferty jest przestronny lokal użytkowy o powierzchni 249 m², położony na parterze zadbanej kamienicy z 1950 roku, zlokalizowanej w widocznym i dobrze skomunikowanym punkcie – na skrzyżowaniu ulic Jagiełły i Drawieńskiej.Nieruchomość zosta...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

750 000 PLN (3 012 zł/m2)

1
-
249 m2
-
15750560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25125056 15750560 MEGA OBNIŻKA! NOWA CENA: 249 000 zł Cena została obniżona z 270 000 zł. Teraz ta nieruchomość to prawdziwa okazja w świetnym stosunku jakości do ceny. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania własnościowego o powie...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

249 000 PLN (6 088 zł/m2)

2
1
40.9 m2
1930
15739096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24919545 15739096 Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykończenia oraz doskonałą lokalizację w samym sercu Choszczna. To przestronne, jasne mieszkanie jest doskonałym wyborem zar...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

639 000 PLN (7 634 zł/m2)

4
1
83.7 m2
2020