• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Dobra

Znalezionych ofert: 71

15329815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15980876 15329815 TYLKO U NAS!Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej.Zakończenie prac planowane jest na I-II kwartał 2026. Projekt domu indywidualny. Dostępna tylko lewa część bliźniaka.Dom o powierzchni całkowitej ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

960 000 PLN (6 756 zł/m2)

4
3
142.1 m2
2024
15562456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21375480 15562456 TYLKO U NAS !!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: Dom o powierzchni 140 m² został wybudowany w 2000 roku. Jest to solidny budynek z...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 450 000 PLN (10 357 zł/m2)

3
2
140 m2
2000
15741933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24982338 15741933 Marzysz o budowie domu w ekologicznie czystej okolicy, a jednocześnie blisko Szczecina?Ta oferta z wydaną decyzją o warunkach zabudowy jest właśnie dla Ciebie!Działka o powierzchni 1331 m² – idealna do szybkiej zabudowy!Doskonała lokalizacja – szybk...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

319 000 PLN

-
-
1331 m2
-
15722949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24627994 15722949 Marzysz o budowie domu w ekologicznie czystej okolicy, a jednocześnie blisko Szczecina?Ta oferta z wydaną decyzją o warunkach zabudowy jest właśnie dla Ciebie!Działka o powierzchni 1331 m² – idealna do szybkiej zabudowy!Doskonała lokalizacja – szybk...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

319 000 PLN

-
-
1331 m2
-
15890120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27871399 15890120 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1066 m², położona w bardzo poszukiwanej lokalizacji – Dobra, gm. Dobra, powiat policki, tuż przy granicy Szczecina.Dzięki planowanej Zachodniej Obwodnicy Szczecina (S6) oraz węzłowi Wołczkowo, do...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

266 500 PLN

-
-
1066 m2
-
15758052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25312757 15758052 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją pomiędzy, został zaprojektowany z na...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

920 000 PLN (8 205 zł/m2)

4
1
112.12 m2
2025
15713001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24431613 15713001 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją pomiędzy, został zaprojektowany z na...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

999 000 PLN (7 287 zł/m2)

5
1
137.1 m2
2026
15588443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21933680 15588443 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domu bliźniaczego dwulokalowego położona w Dobrej przy ścianie lasu. Inwestycja składa się z czterech lokali mieszkalnych, każdy z nich po 92 m 2. Dom wybudowany z bloczków silikatowych ocieplony styropianem o...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

849 000 PLN (9 228 zł/m2)

5
2
92 m2
2025
15720326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24588688 15720326 Nowoczesny bliźniak w otoczeniu natury – gotowy na grudzień 2027!Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w ciszy, a za oknem widzisz zieleń lasu i słyszysz jedynie śpiew ptaków. Dom, do którego wracasz po pracy, wita Cię ciepłem i przestrzenią, a we...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
2
120 m2
2025
15566479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21481651 15566479 Oferujemy na sprzedaż działki w Dobrej Szczecińskiej przy ul. Lazurowej, w sąsiedctwie osiedla domków jednorodzinnych. Brak MPZP, należy wystąpić o warunki zabudowy. Działki o powierzchniach 3000m2 - 3586m2.Dojazd do działek świeżo utwardzoną drogą.W...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

225 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15882597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671245 15882597 OFERTA SPRZEDAŻY: NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – INWESTYCJA 2026Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych w nowo powstającej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wysok...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (7 683 zł/m2)

5
-
104 m2
2023
15441676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18637232 15441676 Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Proponujemy działki o następujących metrażach: 747m, 774m, 736m, 770m. Wjazd na działkę od strony południowej lub zachodniej, ogród od strony połud...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

186 750 PLN

-
-
747 m2
-