• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Dziwnówek

Znalezionych ofert: 20

15735308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24851949 15735308 OFERTA DLA INWESTORALOKALIZACJA: DZIWNÓWEK, dojazd od ul. WolnościODLEGŁOŚĆ DZIAŁEK OD PASA NADBRZEŻNEGO: 50 M, widok na morze, bardzo bliskie sąsiedztwo lasu.Przedmiotem sprzedaży są dwie sąsiadujące działki (sprzedaż działek razem) o łącznej powier...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

4 000 000 PLN (1 435 zł/m2)

-
-
2788 m2
-
15735307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24851950 15735307 Oferta sprzedaży działki – Dziwnówek, ul. Wolności (trzecia linia od morza) Lokalizacja: Dziwnówek, dojazd od ul. Wolności Działka położona w trzeciej linii od pasa nadmorskiego, w sąsiedztwie lasu. Odległość od pasa nadbrzeżnego: ok. 150 m. Powierzc...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 900 000 PLN (1 361 zł/m2)

-
-
1396 m2
-
15617941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22552757 15617941 Chcesz zarabiać na nieruchomościach?To ta ofera jes dla Ciebie!Kup gotowe osiedle !!CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ?CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ?I na pewno byś wolał segment dom...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

2 150 000 PLN (12 564 zł/m2)

3
1
171.12 m2
2020
15623642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22680664 15623642 Znakomita oferta-do rozsądnej negocjacji! Oferuję Państwu na sprzedaż przytulny apartament z balkonem na ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu. Jest o powierzchni 41 m2, składa sięz przedpokoju, łazienki z kabiną, sypialni, salonu z aneksem kuchennym.Z...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

620 000 PLN (15 122 zł/m2)

2
1
41 m2
2015
15386562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17391798 15386562 Odkryj dwupoziomowy apartament (44,60 m²) w Dziwnówku, który łączy kameralny spokój z infrastrukturą wartą miliony. To inwestycja w standardzie Premium, gotowa na przyjęcie do 6 gości.Dlaczego warto?Design & Komfort: Wnętrza zaprojektowane pr...

Dziwnówek, Wolności

997 000 PLN (22 354 zł/m2)

3
1
44.6 m2
2021
15823639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26620807 15823639 Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom rekreacyjny. Działka leży w pierwszej lini zabudowy od rzeki Dziwna z pięknym widokiem na wodę. Działka oddalona jest od morza ok 4 km.POMAGAMY W UZYSKANIU ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZ...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

240 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15672788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23696415 15672788 Na sprzedaż oferujemy Państwu klimatyzowany apartament (własność) w Dziwnówku, znajdujący się w zamkniętym obiekcie Porta Mare Słoneczne Tarasy.Apartament w pełni wyposażony, gotowy do wydania od zaraz. Doskonały jako inwestycja pod wynajem krótkoter...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

624 000 PLN (17 875 zł/m2)

2
1
34.91 m2
2019
15187893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 12027355 15187893 NA SPRZEDAŻ APARTAMENT NAD MORZEM W DZIWNÓWKU W PORTA MARE WELLNES & SPA, PRESTIŻOWYM APARTAMENTOWCU PRZY PLAŻY W DZIWNÓWKU, WOJ. ZACHODNIO -POMORSKIE.***KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC***Marzysz o mieszkaniu nad morzem? Szukasz stałego miejs...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

394 000 PLN (17 983 zł/m2)

1
-
21.91 m2
2022