• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Kamień Pomorski

Znalezionych ofert: 36

15731908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796894 15731908 Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bliską odległością od Zalewu Kamieńskiego. Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

7 000 000 PLN

-
-
100000 m2
-
15829992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26656631 15829992 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą połowy domu w zabudowie bliźniaczej położonego za spokojnym osiedlu w Kamieniu Pomorskim.Zaledwie 10 km (ok. 15 minut) od Morza Bałtyckiego.Przestronny dom, o funkcjonalnym rozkładzie, wybudowany w latach 80&#039...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

785 000 PLN (3 266 zł/m2)

5
2
240.32 m2
1981
15705487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24280558 15705487 Oferowana nieruchomość nadaje się idealnie do hodowli zwierząt - obecnie konie. Przedmiot sprzedaży ma doskonałą lokalizację, jest usytuowany w pobliżu drogi ekspresowej S3 i drogi prowadzącej w kierunku Kamienia Pomorskiego i dalej wybrzeża morza Ba...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

3 900 000 PLN (19 212 zł/m2)

7
2
203 m2
2016
15469965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19270580 15469965 Kompleks działek budowlanych na nowo powstającym osiedlu o powierzchniach od 640 do 680 m2 w Kamieniu Pomorskim bezpośrednio przy Zalewie Kamieńskim. Sąsiedztwo nowych domów, wydano warunki zabudowy pod budowę domów jednorodzinnych, 1 km od centrum ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

136 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
680 m2
-
15466899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19199602 15466899 Działka o powierzchni 676 m2 w kompleksie działek budowlanych na nowo powstającym osiedlu o powierzchniach od 640 do 680 m2 w Kamieniu Pomorskim bezpośrednio przy Zalewie Kamieńskim. Zaopatrzenie w energie elektryczną przy działce. Symbol użytku RII...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

135 200 PLN (200 zł/m2)

-
-
676 m2
-
15748138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25105548 15748138 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1740 m2, zlokalizowana w kompleksie działek wzdłuż drogi krajowej w Kamieniu Pomorskim.Działka ma foremny kształt prostokąta. Dojazd częściowo urządzoną drogą wewnętrzną. W drodze znajdują się sieci energetyczne i...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

226 070 PLN (130 zł/m2)

-
-
1739 m2
-
15882659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671307 15882659 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w wyjątkowej lokalizacji – w sercu uzdrowiskowego miasta Kamień Pomorski. Inwestycja powstaje w miejscu, które łączy komfort codziennego życia z walorami zdrowotnymi i turystycznymi jednego z...

Kamień Pomorski, Wojska Polskiego

580 000 PLN (12 798 zł/m2)

2
1
45.32 m2
2026
15763315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25422546 15763315 Atrakcyjna część domu wolno stojącego w podziale poziomym, zlokalizowana w Kamieniu Pomorskim, na pierwszym piętrze przedwojennego budynku o klasycznej architekturze. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny wraz ze strychem, pomieszczeniem gospod...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

410 000 PLN (2 945 zł/m2)

3
1
139.24 m2
1940
14548321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 140615 14548321 Pięknie położone działki nad Zalewem Kamieńskim, 20 km od morza, 10 km od Kamienia Pomorskiego.Działki przeznaczone pod zabudowę hotelową i pensjonatową. Powierzchnia 4700 m2 i 14900 m2.W pobliżu działek planowana budowa pomostu z możliwością kąpieli...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

235 800 PLN

-
-
4716 m2
-
14548316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 140608 14548316 Pięknie położone działki nad Zalewem Kamieńskim, 20 km od morza, 10 km od Kamienia Pomorskiego.Działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - obowiązuje MPZP. Powierzchnia od 1100 do 1400 m2. Obok działek planowana budowa pomostu z mo...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

88 900 PLN

-
-
1270 m2
-
15466888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19199601 15466888 Kompleks działek budowlanych na nowo powstającym osiedlu o powierzchniach od 640 do 680 m2 w Kamieniu Pomorskim bezpośrednio przy Zalewie Kamieńskim. Sąsiedztwo nowych domów, wydano warunki zabudowy pod budowę domów jednorodzinnych, 1 km od centrum ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

128 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
640 m2
-
15574311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21625597 15574311 Własność. Działka o powierzchni 2000 m kw, położona na Wyspie Chrząszczewskiej w obrębie Buniewice. Nieruchomość położona przy drodze gminnej objęta planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową - usługową, mieszkanio...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

200 000 PLN

-
-
2000 m2
-