• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Lipnik

Znalezionych ofert: 5

15724039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24651426 15724039 Wyjątkowa okazja, dom w cenie mieszkania ! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Lipniku 1 km od Stargardu, około 300 m od Jeziora Miedwie.Nieruchomość o całkowitej powierzchni 93,44 m2 ( 88.98 m2 powierzchni użytkowej), usytuowana na...

Lipnik (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

649 000 PLN (6 830 zł/m2)

5
1
95.02 m2
2025
15619636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22592259 15619636 Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 90 m², położone w domu w zabudowie bliźniaczej, z przynależną działką o powierzchni 500 m². Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej i spokojnej okolicy – idealnej dla rodzin z dziećmi,...

Lipnik (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

649 000 PLN (7 211 zł/m2)

5
2
90 m2
2025
15706639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24306542 15706639 Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 5014 m2 z koncepcja na 16 segmentów ok 2000 PUM objęte planem zagospodarowania przestrzennego w Lipniku.Lipnik to miejscowość położona około 3 km na zachód od centrum Stargardu, po południowej stronie szo...

Lipnik (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 200 000 PLN

-
-
5014 m2
-
15713754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24444921 15713754 Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim z 2025 roku, zlokalizowany w Lipniku, 5 min samochodem od Stargardu.Na parterze znajduje się salon z wyjściem do ogródka oraz aneks kuchenny, toaleta i pokój.Na piętrze trzy sypialnie (jedna z możli...

Lipnik (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

649 000 PLN (5 223 zł/m2)

5
1
124.25 m2
2025
15731910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796903 15731910 Działka budowlana do szybkiej zabudowy w dobrej cenie.Lokalizacja: miejscowość Lipnik:10 min do Stargardu,20 min do os. Słonecznego- Szczecin850 m w linii prostej do jeziora Miedwie.Bliskość wszelakiej infrastruktury.W okolicy sklepy Dino i Netto.Jeś...

Lipnik (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

175 000 PLN

-
-
1000 m2
-