• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Maszewo

Znalezionych ofert: 16

15720915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24595215 15720915 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

689 000 PLN (6 264 zł/m2)

4
2
110 m2
2022
15737031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24882886 15737031 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

590 000 PLN (5 364 zł/m2)

4
2
110 m2
2023
15737035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24882889 15737035 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

590 000 PLN (5 364 zł/m2)

4
2
110 m2
2023
15634727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22924773 15634727 Oferta na wyłącznośćSprzedam 7 działek w miejscowości Maszewo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną drogą dojazdową. Dla działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy.* Przeznaczenie działek pod zabudowę...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

86 850 PLN

-
-
1158 m2
-
15634730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22924782 15634730 Oferta na wyłącznośćSprzedam 7 działek w miejscowości Maszewo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną drogą dojazdową. Dla działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy.* Przeznaczenie działek pod zabudowę...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

86 850 PLN

-
-
1158 m2
-
15829081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26598855 15829081 Do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe, w budynku 2 - piętrowym, z cegły (system 24 cm - pustka - 12 cm), z dwóch stron ocieplone, zlokalizowane w pobliżu miejskiego terenu zielonego, oraz urzędu gminy.Na powierzchnię 44,23 m2 składają się:- pokój ok 1...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

200 000 PLN (4 522 zł/m2)

2
-
44.23 m2
1930
15709154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24350135 15709154 Mieszkanie bezczynszowe na sprzedaż w Maszewie Na sprzedaż: Bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym Centrum Maszewa.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego, przytulnego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Maszew...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
1
36 m2
1937
15884888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714093 15884888 Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w Maszewie!Lokalizacja: Maszewo, ul. Sportowa Powierzchnia: 47,26 m² Liczba pokoi: 3Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,26 m², zlokalizowanego w spok...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

199 000 PLN (4 211 zł/m2)

3
1
47.26 m2
1940
15883278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27674828 15883278 MASZEWO - działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy.Działka płaska, nie ogrodzona z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej.Media: prąd i woda w drodze, szambo do budowy, brak gazu.Działka o powierzchni 1200m2 na którą wydano np warunki:- nieprzek...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

96 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15883153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673555 15883153 MASZEWO - działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy.Działka płaska, nie ogrodzona z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej i drogą wewnętrzną.Media: prąd i woda w drodze, szambo do budowy, brak gazu.Działka o powierzchni 1359m2 na którą wydano np...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

108 720 PLN (80 zł/m2)

-
-
1359 m2
-
15854061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27070190 15854061 Do sprzedania mieszkanie (własność) położone w Maszewie - centrum miastaMieszkanie o pow. 34 m. kw. składa się z :- dużego salonu, - kuchni,-toalety, - przedpokój,Do mieszkania przynależy piwnica - 7m. kw.Wyposażenie mieszkania w cenie.Ogrzewanie k...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

299 000 PLN (8 794 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15824186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671149 15824186 Na sprzedaż dom po generalnym remoncie w centrum Maszewa – gotowy do wprowadzenia!Oferuję wyjątkowy dom poniemiecki położony w samym sercu Maszewa. Nieruchomość przeszła generalny remont w 2025 roku, dzięki czemu łączy w sobie klimat historycznej zab...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

799 000 PLN (4 205 zł/m2)

5
1
190 m2
1910