• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Mielno

Znalezionych ofert: 82

15687419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa super apartamentowce wysoki standard do morza 300 m basen 23964190 15687419 DWA NOWOCZESNE APARTAMENTY NAD MORZEM, BASEN. MOZLIWOŚC ZAKUPU I SPRZEDAZY POJEDYNCZYCH APARTAMENTÓW. Agencja Kowalewscy oferuje do sprzedaży dwa nowoczesne budynki apartamentowe położone w miejscowości Mielno mad morzem- 300 m od plaży. Budynek A ...

Mielno, xx

11 000 000 PLN (9 083 zł/m2)

12
-
1211 m2
-
15644018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23146813 15644018 Działka w Sarbinowie- idealne miejsce, gdzie spełnisz marzenia Sarbinowo (niem. Sorenbohm) – wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Miel...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

298 000 PLN (371 zł/m2)

-
-
803 m2
-
15433851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18439818 15433851 Na sprzedaż dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora Mielno, Mielno, gmina Węgorzyno, 786.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi (garaże) posadowiony w otulinie Ińskiego Parku Krajobr...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

786 000 PLN (2 611 zł/m2)

5
1
301 m2
-
15880993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27620599 15880993 Na sprzedaż działka siedliskowa, Mielno, gm. Węgorzyno, 84.000, - PLN Link do filmu: https:youtu.be-3MxknUwUy8 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 78, o powierzchni 2500 m2, położona blisko jeziora Mielno (zaledwie 800 me...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

84 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15880995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27620600 15880995 Na sprzedaż działka siedliskowa, Mielno, gm. Węgorzyno, 88.000, - PLN Link do filmu: https:youtu.bey8Q9E7AIV1Q Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 77, o powierzchni 2700 m2, położona blisko jeziora Mielno (zaledwie 800 me...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

88 000 PLN

-
-
2700 m2
-
15850829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* całoroczny luksusowy apartament z basenem 27009107 15850829 apartament w Mielnie nad morzem inwestycyjny z basenem Twój prywatny kurort i gotowa inwestycja w jednym - luksusowy apartament między morzem a jezioremWyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię zapach sosnowego lasu i rześka, nadmorska bryza. Robi...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

690 000 PLN (19 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2024
15884346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27699461 15884346 Na sprzedaż piękna działka położona w pierwszej linii zabudowy w Unieściu części miasta Mielna. Działka oznaczona w Studium jako BP (zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy).Budowa budynku mieszkalno - usługowego.Wskaźnik powierz...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

899 000 PLN

-
-
753 m2
-
15883706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675425 15883706 WYŁĄCZNIE U NAS ! NOWA CENA 4.990.000, 00 ZŁOTYCH.PENSJONAT W CENTRUM MIELNA OKAZJA !Na sprzedaż pensjonat w samym centrum nadmorskiej miejscowości - Mielno,Pensjonat składający się z 2 domów. W pierwszym budynku piękne mieszkanie dla właściciela o...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

4 990 000 PLN (6 238 zł/m2)

12
-
800 m2
2009
15726819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24705871 15726819 Działka nad jeziorem położona w miejscowości Mielno obok Węgorzyna. Działka duża, teren płaski obecnie porośnięty trawami. Uzbrojenie blisko. Właściciele wystąpią o warunki zabudowy. Powierzchnia działki 1 ha 1290m2. jest możliwość zakupu działki s...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

170 000 PLN

-
-
11290 m2
-
15629514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22829745 15629514 Działka rolna ( III klasa ziemi) położona na jeziorem w miejscowości Mielno. Teren płaski do najbliższych zabudowań ok 200 m. Przy tak dobrej klasie ziemi nie otrzyma się warunków zabudowy, jednak dla ochotników spędzania czasu nad jeziorem, na swoj...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

47 000 PLN

-
-
3440 m2
-
15293428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14985233 15293428 Opiekun oferty:TOMASZ LEIMANLicencja PFRN nr 28679tel. 602 101 602WYJĄTKOWE MIEJSCE I WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z POZWOLENIEM NA ROZBUDOWĘOtoczenie nieruchomości:Działka graniczy z jeziorem. Do morza zaledwie 500 m w linii prostej. Nieruchomość składa s...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

9 000 000 PLN (10 588 zł/m2)

12
-
850 m2
2010
15785256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25870735 15785256 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,89 m, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Mielnie zaledwie 350 metrów od plaży i jeziora Jamno. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do wypoczynku...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

579 000 PLN (15 237 zł/m2)

2
1
38 m2
2021