• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Pilchowo

Znalezionych ofert: 17

15882902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673271 15882902 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Pilchowie (gmina Police) przy ulicy Szczecińskiej położoną na dużej działce o powierzchni 1627m2.Nieruchomość znajduje się przy głównej drodze łączącej Szczecińskie dzielnice - Osów, Pogodno, Głębok...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 000 000 PLN (6 061 zł/m2)

5
-
165 m2
1973
15882757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673301 15882757 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Pilchowie (gmina Police) przy ulicy Szczecińskiej 4 położoną na dużej działce o powierzchni 1627m2.Nieruchomość znajduje się przy głównej drodze łączącej Szczecińskie dzielnice - Osów, Pogodno, Głęb...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 000 000 PLN

-
-
1627 m2
-
15752667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25172480 15752667 Proponujemy Państwu interesującą ofertę nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Pilchowie, gm. Police, powiat policki, ul. Warszewska, o powierzchni 0.2001 ha. Użytek- RVI 0.2001 ha.Działka objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania pr...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

686 400 PLN

-
-
2001 m2
-
15752657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25172457 15752657 Proponujemy Państwu interesującą ofertę nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Pilchowie, gm. Police, powiat policki, ul. Warszewska, o powierzchni 0.2001 ha. Użytek- RVI 0.2001 ha.Działka objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania pr...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

686 400 PLN

-
-
2001 m2
-
15796675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26123193 15796675 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Pilchowie w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal lasu, dogodny dojazd do Szczecina jak i Polic. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ponad 150 m2, znajduje się na działce gruntu 425 m2, media doprowad...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

549 000 PLN (3 637 zł/m2)

7
2
150.96 m2
2002
15886098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27747191 15886098 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1466 m², położona w miejscowości Pilchowo, w spokojnej i zielonej części aglomeracji szczecińskiej.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zab...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

598 000 PLN

-
-
1466 m2
-
15829809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26643407 15829809 Na sprzedaż wyjątkowa działka przy lesie WZ duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3087 m², o wymiarach ok. 135 x 21 m, z możliwością podziału na dwie niezależne działki. Nieruchomość położona jest w niezwykle urok...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 234 800 PLN

-
-
3087 m2
-
14881204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3887045 14881204 Działka zlokalizowana na osiedlu nowych domów, w pobliżu lasu. Aktualny plan zagospodarowania przewidujący zabudowę jednorodzinną, domy jednorodzinne, procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 30, wysokość do 9,5 m. Wszystkie media bezpośrednio przy dz...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

640 000 PLN (582 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15719711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24579542 15719711 Wyjątkowa działka budowlana w sercu zielonego Pilchowa – idealna pod rezydencję lub inwestycję!Jeśli marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, wypoczynku lub inwestycji – ta działka to propozycja, obok której nie można przejść obojętnie.Jest MPZP - ...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 650 000 PLN (515 zł/m2)

-
-
5144 m2
-
15300754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15175137 15300754 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą domu wolno stojącego w Pilchowie.Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy w pobliżu puszczy Wkrzańskiej, nieopodal jeziora Głębokiego.Dom został wybudowany w 2010 roku. Powierzchnia użytkowa...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 960 000 PLN (5 765 zł/m2)

4
2
340 m2
2010
14875669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3813830 14875669 Pilchowo. Działka zlokalizowana na końcu drogi prywatnej w bezpośrednim sąsiedztwie terenu zielonego. Aktualny plan zagospodarowania przewidujący zabudowę jednorodzinną, domy jednorodzinne, procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 30, wysokość do 9,5 ...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

575 000 PLN (565 zł/m2)

-
-
1017 m2
-
15731952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24797258 15731952 Działka zlokalizowana na osiedlu nowych domów, w pobliżu lasu. Aktualny plan zagospodarowania przewidujący zabudowę jednorodzinną, domy jednorodzinne, procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 30, wysokość do 9,5 m. Wszystkie media bezpośrednio przy dz...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

640 000 PLN

-
-
1100 m2
-