• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Police

Znalezionych ofert: 74

15894168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933069 15894168 Oferujemy do sprzedaży Garaż Murowany z kanałem o powierzchni 16m2, mieszczący się w Policach przy ul. Odrzańskiej.Wybudowany z cegły, doprowadzone zasilanie elektryczne, przy garażu polbruk.Brama garażowa dwuskrzydłowa WIŚNIOWSKI.Garaż posiada księg...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

100 000 PLN (6 250 zł/m2)

1
-
16 m2
-
15889732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27860468 15889732 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTo przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m² znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 1979 roku. Nieruchomość składa się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Do mieszkania przynależy balkon oraz pi...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

590 000 PLN (8 082 zł/m2)

4
-
73 m2
1979
15894620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946541 15894620 Na sprzedaż bardzo ładne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 61,47 m², położone na parterze docieplonego czteropiętrowego budynku w Policach przy ul. Zamenhofa.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypia...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

475 000 PLN (7 727 zł/m2)

3
-
61.47 m2
1989
15808668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26399150 15808668 Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze bloku z cegły zlokalizowanego w centrum Polic. Na powierzchnię 40,48 m2 składają się: * salon z aneksem kuchennym i wyjściem na słoneczny balkon, * sypialnia * łazienka z wc * przedpokójW pokoja...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

400 000 PLN (9 881 zł/m2)

2
1
40.48 m2
2002
15886467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27758095 15886467 Duży potencjał inwestycyjnyNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,89 m2 zlokalizowane w Policach, w niskim budynku (6 mieszkań)Nieruchomość położona na 2 piętrze stanowi doskonałą propozycję zarówno dla klientów indywidualnych jak i inwe...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

359 000 PLN (5 896 zł/m2)

3
1
60.89 m2
1990
15890155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27873402 15890155 Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu Police, Osiedle Dąbrówka I 61,76 m²Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie o dużej powierzchni 61,76 m² na 2. piętrze w niskim bloku— to idealn...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

379 000 PLN (6 137 zł/m2)

3
1
61.76 m2
1935
15893439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27911247 15893439 Nowoczesny bliźniak z ogrodem 102,84 m² Police 760 000 złNa sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 102,84 m², położona w spokojnej i zielonej części Polic. To idealna propozycja dla osób szukających kom...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

760 000 PLN (7 390 zł/m2)

4
2
102.84 m2
2026
15893414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910986 15893414 Oferujemy do sprzedania rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na siódmym piętrze w wysokim budynku typu leningrad w Policach przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W budynku nowoczesna winda.Na powierzchnię 45,26m2 składają się: duży salon...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

349 000 PLN (7 711 zł/m2)

2
-
45.26 m2
1975
15893218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27904207 15893218 SUPER LOKALIZACJARozkładowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 2 piętrze ocieplonego bloku. W pokojach na podłogach panele, ściany gładzone i malowane. W kuchni na podłodze terakota , ściany gładzone i malowane z paskiem glazury. W przedpokoju na podł...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

469 000 PLN (7 583 zł/m2)

3
-
61.85 m2
1985
15890465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27877457 15890465 Na sprzedaż nowoczesna połowa domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności codziennego życia. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Polic, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej z centrum ora...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

760 000 PLN (7 816 zł/m2)

4
2
97.24 m2
2026
15888681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27820115 15888681 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu z charakterem, nietuzinkową i wyróżniającą się bryłą. Parametry nieruchomości:✔ Powierzchnia całkowita: 229,20 m²✔ Powierzchnia użytkowa: 197,20 m²✔ Działka: 588 m²ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Parter: przestronny s...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 199 000 PLN (5 231 zł/m2)

5
2
229.2 m2
2000
15765297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25468707 15765297 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,49 m2, na które składają się: salon z aneksem kuchennym (25,37 m2), dwie sypialnie, łazienka, przedpokój oraz antresola o powierzchni 43,55 m2, na której można zaaranżować kolejne dwa pokoj...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

755 477 PLN (7 300 zł/m2)

3
1
103.49 m2
2020