• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Przemocze

Znalezionych ofert: 16

15891336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27894900 15891336 Na sprzedaż kompleks 16 działek budowlanych położonych w Przemoczu, o powierzchniach od 883 m² do 2000 m². To atrakcyjna propozycja zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i dla inwestorów poszukujących gruntów w rozwijającej się lokalizacji bl...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

75 000 PLN

-
-
883 m2
-
15891339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27894905 15891339 Na sprzedaż kompleks 16 działek budowlanych położonych w Przemoczu, o powierzchniach od 883 m² do 2000 m². To atrakcyjna propozycja zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i dla inwestorów poszukujących gruntów w rozwijającej się lokalizacji bl...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

75 000 PLN

-
-
883 m2
-
15621545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22628654 15621545 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow.1875 m2 położonej w miejscowości Przemocze.Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną o nawierzchni gruntowej.W odległości ok. 450 m od nieruchomości znajduje się główna droga w miejscowości.Dla dz...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

135 000 PLN

-
-
1875 m2
-
15827777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26592595 15827777 Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny dom parterowy, wybudowany w 2024 roku, położony w niezwykle spokojnej i zielonej części, w miejscowości Przemocze. To propozycja dla osób, które szukają harmonii między komfortem nowoczesnego budownictwa a blis...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

960 000 PLN (11 265 zł/m2)

3
1
85.22 m2
2024
15882650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671298 15882650 Marzysz o ciszy, przestrzeni i domu skrojonym na miarę Twoich potrzeb? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy nieruchomość w stanie deweloperskim, położoną w sercu malowniczej części województwa zachodniopomorskiego, która łączy sielski spok...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

699 000 PLN (5 295 zł/m2)

4
-
132 m2
2026
15782228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25838429 15782228 Oferta na sprzedaż! Oferujemy Państwu, zabytkowy obiekt dawnej Mleczarni zlokalizowany w miejscowości Przemocze, gm Maszewo, woj. zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej łącznej: 561,5 m2, na którą składają się budynek dawnej mleczar...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

299 000 PLN (579 zł/m2)

11
-
516.2 m2
1920
15675864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23757458 15675864 Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Osiedle Pod Lasem!Możliwość kredytowania!Szukasz nowego domu blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę dom wolnostojący na Osiedlu Pod Lasem, w otoczeniu ciszy...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

700 000 PLN (5 303 zł/m2)

4
2
132 m2
2025
15687948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23976529 15687948 Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Cena:700 000 złMożliwość kredytowaniaNa sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy na Osiedlu Pod Lasem. To doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz w...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

700 000 PLN (5 303 zł/m2)

4
2
132 m2
2024
15681048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23842812 15681048 Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Możliwość kredytowania!Na sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej, zielonej okolicy Osiedle Pod Lasem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Goleniowa, Stargardu oraz Prawobrzeża Szczecina, a jednocześnie pozwal...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

700 000 PLN (5 303 zł/m2)

4
2
132 m2
2025
15680975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23839582 15680975 Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Osiedle Pod LasemMożliwość kredytowaniaNa sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej, zielonej okolicy Osiedle Pod Lasem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Goleniowa, Stargardu i Prawobrzeża Szczecina, a jedno...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

700 000 PLN (5 303 zł/m2)

4
2
132 m2
2025
15674596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23731198 15674596 Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Osiedle Pod Lasem!Możliwość kredytowania!Szukasz nowego domu blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę dom wolnostojący na Osiedlu Pod Lasem, w otoczeniu cis...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

700 000 PLN (5 303 zł/m2)

4
2
132 m2
2024
15688050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23978163 15688050 Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Możliwość kredytowaniaNa sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy na Osiedlu Pod Lasem. To doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz wygodny dojazd d...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

700 000 PLN (5 303 zł/m2)

4
2
132 m2
2024