• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Rewal

Znalezionych ofert: 43

15088917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9467822 15088917 Działka posiada dwie drogi dojazdowe i można ją podzielić .Ze względu na swoje położenie oraz możliwość wykonania dwóch wjazdów - można dokonać podziału działki na dwie mniejsze o pow. ok.508,5m2. Polecam Państwu działkę pod zabudowę pensjonatowo-hot...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

880 000 PLN (865 zł/m2)

-
-
1017 m2
-
15883618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675337 15883618 Okazja! Świetna inwestycja !Do sprzedaży wyposażony apartament położony na 2. piętrze budynku z 2008 roku, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Niski koszt utrzymania Salon z aneksem kuchennym został w pełni umeblowany ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

350 000 PLN (16 533 zł/m2)

1
1
21.17 m2
2008
15741789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24981009 15741789 Na sprzedaż elegancki apartament nad morzem – Rewal 48 m² 780 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 48 m² położony w urokliwym Rewalu – jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce. Nieruchomość znajduje...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

730 000 PLN (15 208 zł/m2)

3
1
48 m2
2018
15883527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27675215 15883527 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjna działalność inwestycyjna położona w nadmorskiej miejscowości Rewal, ok 650 m od morza.Działka bardzo słoneczna, z w pełni uzbrojona (woda, kanalizacja, prąd), o powierzchni 529 m2 zabudowana dwom...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

650 000 PLN (9 355 zł/m2)

3
2
69.48 m2
2023
15710970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24388851 15710970 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w centrum Rewala – 250 metrów od morza.Na sprzedaż kompleksowa i rzadko spotykana oferta w samym sercu Rewala: funkcjonujący pensjonat z apartamentem właścicielskim oraz przylegająca działka inwestycyjna objęta MPZ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

3 400 000 PLN (7 556 zł/m2)

12
-
450 m2
1992
15741878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24981610 15741878 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w centrum Rewala – 250 metrów od morza. Na sprzedaż kompleksowa i rzadko spotykana oferta w samym sercu Rewala: funkcjonujący pensjonat z apartamentem właścicielskim oraz przylegająca działka inwestycyjna objęta MP...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

3 400 000 PLN (7 556 zł/m2)

11
6
450 m2
1992
15506964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20090385 15506964 Przedstawiamy ofertę zakupu 1. pokojowego, apartamentu typu studio o powierzchni 24 m2, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej lokalizacji - 50 m od morza - w Rewalu. Budynek po generalnym remoncie...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

389 500 PLN (16 229 zł/m2)

1
1
24 m2
1890
15177523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11767294 15177523 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość stanowiąca funkcjomujący od 2008 roku, przynoszący zyski obiekt turystyczny. gruntowa o powierzchni całkowitej 5929 m2 zabudowana domkami wakacyjnymi znajdująca się w Rewalu ok. 300m od plaży w linii prostej (...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

12 000 000 PLN (2 024 zł/m2)

1
-
5929 m2
2004
15850138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26989030 15850138 Apartament położony przy ulicy Morskiej w Rewalu. Budynek w pierwszej linii brzegowej od strony ulicy Klifowej. Wyjście z kompleksu bezpośrednio przed zejściem na plażę. Lokal o powierzchni 31 m kw. znajduje się na 1 piętrze apartamentowca z 2017 rok...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

515 000 PLN (16 613 zł/m2)

1
1
31 m2
2017
15794087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26061835 15794087 Prezentujemy na sprzedaż gotowy i świetnie prosperujący biznes, jakim jest ten obiekt położony w samym sercu pięknego Rewala, tuż przy deptaku i głównym zejściu na plażę, z widokiem na morze i kameralnym ogródkiem, w którym znajduje się plac zabaw dl...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

4 900 000 PLN (16 279 zł/m2)

4
-
301 m2
2014
15754047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25223339 15754047 Własność. Działka położona w Ninikowie 2 km od Rewala. Nieruchomość w kształcie kwadratu o boku 29 m, położona przy ulicy Kapitańskiej w Ninikowie. Dojazd do działki dobry - utwardzony, w drodze dojazdowej energia elektryczna. Woda z własnej studni a...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

150 000 PLN

-
-
872 m2
-
14721783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 170985 14721783 Własność. Działka budowlana położona w Miejscowości Ninikowo, 3 km od Rewala, 4 km od plaży. Nieruchomość o powierzchni 1326 m kw. położona na skraju miejscowości, przy nowopodzielonym terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkalno - pensjonatową. Ter...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

130 000 PLN

-
-
1326 m2
-