• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Sarbinowo

Znalezionych ofert: 40

15883350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674900 15883350 WYŁĄCZNIE U NAS ! Sarbinowo, pensjonat nad morzem, wybudowany w 2014 roku. Według operatu szacunkowego sporządzonego w grudniu 2023 roku wartość nieruchomości wyceniono na 5.749.400,00 złotych. Obecna cena sprzedaży wynosi 3.940.000, 00 złotych. Idea...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

3 940 000 PLN (6 304 zł/m2)

12
22
625 m2
2014
15751177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25138631 15751177 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (przeznaczenie mieszkalne) o powierzchni ok. 61 m2 na pierwszym piętrze budynku z 2010 r. na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Sarbinowie.Obiekt położony w odległości ok. 300 m do morza. W obiekcie cichobieżna winda....

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

565 000 PLN (9 322 zł/m2)

2
1
60.61 m2
2010
15593650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22033517 15593650 Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata!Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą naturą jak również komfort zamieszkania dzięki przemyślanym ro...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

822 585 PLN (15 665 zł/m2)

3
1
52.51 m2
2024
15593654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22033515 15593654 Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata!Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą naturą jak również komfort zamieszkania dzięki przemyślanym ro...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

605 780 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
43.27 m2
2024
15556052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21124652 15556052 Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni ok. 32 m2 na parterze budynku z 2011 r. na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Sarbinowie Obiekt położony w odległości ok. 300 m do morza. Zaciszne miejsce zdala od nadmorskiego zgiełku turystów. Teren z...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

429 000 PLN (13 486 zł/m2)

2
1
31.81 m2
2011
15593652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22033510 15593652 Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata!Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą naturą jak również komfort zamieszkania dzięki przemyślanym ro...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

613 205 PLN (14 548 zł/m2)

2
1
42.15 m2
2024
15861087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu plaży 27197395 15861087 Luksusowy apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu lasu o powierzchni 49,70m2 z tarasem 63,40m2.Sarbinowo - komfort i luksus na bałtyckim wybrzeżu. Zamknięty teren zapewnia prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenie jest rowerownia  oraz ...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 095 885 PLN (22 365 zł/m2)

2
1
49 m2
2026
15861088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu plaży 27197394 15861088 Luksusowy apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu lasu o powierzchni 41,98m2 z tarasem 23,60m2.Sarbinowo - komfort i luksus na bałtyckim wybrzeżu. Zamknięty teren zapewnia prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenie jest rowerownia  oraz ...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

925 659 PLN (22 577 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15805907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26318585 15805907 Nowoczesny ośrodek wypoczynkowy nad morzem – atrakcyjna inwestycja w Sarbinowie Na sprzedaż oferujemy w pełni funkcjonujący, nowoczesny ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w malowniczym Sarbinowie, jednej z najbardziej popularnych miejscowości nad Bał...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

7 500 000 PLN (12 626 zł/m2)

1
-
594 m2
2021
15752237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25155742 15752237 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w odległości ok. 800 m od morza.Na terenie nieruchomości rozpoczęto budowę budynku sześciopokojowego w stanie surowym otwartym, co czyni tę inwestyc...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

659 000 PLN (3 415 zł/m2)

6
4
193 m2
-
14968462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5761130 14968462 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPrzedstawiamy Państwu nieruchomość z potencjałem położoną ok. 500 m od plaży, w znanym i lubianym Sarbinowie.Na nieruchomość składa się- jeden domek mieszkalny (2016 r budowy)- trzy domki rekreacyjne całoroczne ( 1- 2016 r budowy,...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

2 970 000 PLN (14 631 zł/m2)

12
4
203 m2
2022
14836119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 709685 14836119 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 1409 m2, położona ok. 140 m w linii prostej od plaży w popularnym Sarbinowie.Działka objęta MPZP; tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej;- dla funkcji usługowej wyklucza się lokalizację obie...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

2 200 000 PLN

-
-
1409 m2
-