• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 349

15893688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916078 15893688 Mieszkanie z dużym balkonem z pięknymi widokami, położone w zadbanym wysokim bloku na Os. Słonecznym.Lokal do remontu, co daje wielkie możliwości aranżacyjne - możliwość wyremontowania wg swojego wymarzonego standardu!ATUTU MIESZKANIA:-duże pomieszcz...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (8 061 zł/m2)

2
1
49 m2
1977
15887591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787663 15887591 Zadbane mieszkanie 2-pokojowe w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy.ATUTY MIESZKANIA:-kompaktowa powierzchnia idealna dla singla-zadbane pomieszczenia-kuchnia z oknem-łazie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

305 000 PLN (9 187 zł/m2)

2
1
33.2 m2
1891
15829232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602460 15829232 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,56 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 178 m² oraz tarasem z deski egzot...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (14 370 zł/m2)

3
1
62.56 m2
2017
15893666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915775 15893666 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej pięknej kamienicy w centrum w pobliżu Parku Żeromskiego. Lokal jest w stanie dobrym, do ewentualnego odświeżenia, był w ostatnich latach gruntownie remontowany. Mieszkanie pierwotnie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (8 824 zł/m2)

3
-
85 m2
1910
15883265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674816 15883265 Do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe, rozkładowe, zlokalizowane na wysokim parterze niskiego, ocieplonego budynku, w cichej, zielonej uliczce Niebuszewa. Przed budynkiem i wzdłuż całej uliczki ogólnodostępne, bezpłatne miejsca do parkowania oraz spor...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 699 zł/m2)

2
1
44.03 m2
1935
15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15883187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673623 15883187 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,20...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

980 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15841788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26798133 15841788 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,20...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

980 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15893596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915077 15893596 Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w Wołczkowie pośród kameralnej zabudowy jednorodzinnej, nowoczesna architektura, bardzo funk...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

779 000 PLN (9 713 zł/m2)

4
-
80.2 m2
2026
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930