• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Trzęsacz

Znalezionych ofert: 5

15815500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671088 15815500 Luksusowy, gotowy dom cenie 1099.000 netto. Trzęsacz, Osiedle Baltic Garden II, 400 m od jednej z najpiękniejszych plaż nad Bałtykiem. Dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na własnej działce o powierzchni 300 m² (wydzielona nieruchomość z KW). P...

Trzęsacz (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 099 000 PLN (13 845 zł/m2)

4
2
79.38 m2
2024
15829243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649612 15829243 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel.784 304 687Oferujemy świeżo wykończony apartament, położony w prestiżowej inwestycji Garden Cliff Residence w nadmorskiej miejscowości Trzęsacz, w pierwszej linii zabudowy i zaledwie 150 ...

Trzęsacz (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 010 569 PLN (29 723 zł/m2)

2
1
34 m2
2023
15754020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25222477 15754020 OKAZJA!!! Promocja zimowa . Kupujący nie płaci prowizji !!! Zainwestuj i zarabiaj. Dwa domy w zabudowie bliźniaczej, usytuowane na działce o powierzchni 600 m². Powierzchnia całkowita obu domów to 160 m2 ( 80 m2 każdy) plus 2 miejsca postojowe. Na pa...

Trzęsacz (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

8
2
160 m2
2025
15780530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25805326 15780530 Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w miejscowości turystycznej. Idealne zarówno na własne potrzeby mieszkaniowe, dom wakacyjny, jak i jako inwestycja pod najem krótkoterminowy.Lokalizacja: TrzęsaczPowierzchnia domu: 80 m²D...

Trzęsacz (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

549 000 PLN (6 863 zł/m2)

4
2
80 m2
2025
15868171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27368627 15868171 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty: Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam bardzo urokliwie położone działki w odległości ok. 1000 m od plaży. Oferowana działka ma powierzchnię 500 m2...

Trzęsacz (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

149 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
500 m2
-