• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Trzcińsko-Zdrój

Znalezionych ofert: 2

15348625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16475576 15348625 Na sprzedaż budynek biurowy ze sklepem oraz budynkiem gospodarczym w samym sercu Trzcińska zdroju. Na łączną powierzchnie 639,7m2 składa się:Powierzchnia użytkowa: PIWNICE- według inwentaryzacji:-kotłownia 14,40 m2-skład opału 97,60 m2 -pozostał...

Trzcińsko-Zdrój, Kościuszki

499 000 PLN (780 zł/m2)

10
-
639.7 m2
1920
15346734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16420605 15346734 Atrakcyjna działka na sprzedaż działka w Trzcińsku - Zdrój w malowniczej miejscowości położonej na Pojezierzu Myśliborskim nad Jeziorem Miejskim. Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, które posiada unikatową zabudowę w obrębie śre...

Trzcińsko-Zdrój (Zachodniopomorskie, gm. Trzcińsko-Zdrój)

158 400 PLN (150 zł/m2)

-
-
1056 m2
-