• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Ustronie Morskie

Znalezionych ofert: 68

15883296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27674847 15883296 PROWIZJĘ POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCYIdealne dla osób szukających własnej przystani nad morzem lub pewnej inwestycji. Lokale: * powierzchnia od 28mkw do 77mkw (rzuty, wymiary i dostępność poszczególnych lokali widoczna na zdjęciach oraz u pośr...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

348 625 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
27.89 m2
2025
15854212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071842 15854212 Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks drewnianych całorocznych domków nad morzem w Ustroniu Morskim !!!GŁÓWNIE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- BLISKO MORZA W TURYSTYCZNEJ MIEJSCOWOŚCI - OK.1200 M - GOTOWY BIZNES DO PRZEJĘCIA Z BAZĄ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 450 000 PLN (13 611 zł/m2)

12
7
180 m2
2020
15682917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23888255 15682917 Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w cichej okolicy, 800 metrów od morza! Lokal znajduje się na poddaszu 5- rodzinnej kamienicy. Budynek ocieplony, klatka schodowa w trakcie remontu. Do mieszkania przynależy piwnica oraz część ogrodu (ok....

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

4
-
63 m2
1935
15895039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27956150 15895039 Opis budynkuNa sprzedaż 20 nowoczesnych apartamentów w nowopowstającym budynku, zlokalizowanym jedynie 800m od plaży, w zacisznym miejscu w Ustroniu Morskim. Budynek w pełni ogrodzony, monitorowany, z takimi nowoczesnymi rozwiązaniami, jak wideofon, ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

301 345 PLN (10 990 zł/m2)

1
1
27.42 m2
2026
15750215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118543 15750215 Na sprzedaż ośrodek domków w Ustroniu Morskim – ul. Morska 5 1074 m² tylko 6 minut pieszo do morzaNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna – ośrodek domków letniskowych funkcjonujący pod nazwą 'Maritim - komfortowe domki nad morzem&#03...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 499 000 PLN (6 022 zł/m2)

12
-
415 m2
2021
15750214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118532 15750214 ul. Kwiatowa 6, SianożętyZaledwie 400 metrów od szerokiej, piaszczystej plażyGotowy, w pełni funkcjonujący pensjonat z dwiema niezależnymi jednostkami letniskowymi i przestrzenią mieszkalną dla właścicieli.Gotowy model biznesowyNieruchomość od lat z ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

2 250 000 PLN (4 327 zł/m2)

12
-
520 m2
2008
15843812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26814163 15843812 ul. Kolejowa 54A, woj. zachodniopomorskie sprzedaż z bazą klientów, rezerwacjami i BookingTo oferta dla inwestora, który chce kupić nie tylko nieruchomość, ale działający, poukładany produkt najmu – w miejscu, które samo się sprzedaje: spokojna okol...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 250 000 PLN (5 734 zł/m2)

12
5
218 m2
2013
15877608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27574090 15877608 Tu nie kupujesz mieszkania. Tu kupujesz codzienny rytuał życia 650 metrów od morza.”Ustronie Morskie to jedna z tych lokalizacji, które nie potrzebują reklamy — ale ta nieruchomość sprawia, że chce się tu zostać na dłużej.Nowoczesne, w pełni urządzon...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

625 000 PLN (11 792 zł/m2)

3
-
53 m2
2018
15763720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25432474 15763720 APARTAMENT INWESTYCYJNY FIRST LINE WIDOK NA MORZE 50 M OD PLAŻYStabilny cashflow + ochrona kapitału + wysoka płynność wyjściaTo nie jest nieruchomość „na próbę”.To produkt inwestycyjny oparty na trzech filarach, które zawsze wygrywają:lokalizacja ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

899 000 PLN (20 907 zł/m2)

2
1
43 m2
2023
15253786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13899707 15253786 Wynagrodzenie Kupującego pokrywa Sprzedający!Marzysz o własnym, nadmorskim azylu?A może myślisz o inwestycji, która pozwoli uzyskać zwrot na poziomie 10% rocznie?Oto miejsce, które spełni Twoje oczekiwania!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątk...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
113 m2
2023
15635816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22946545 15635816 Oferuję na sprzedaż urokliwe mieszkanie nad morzem, na parterze z ogródkiem o pow. 41 m2. Położone w spokojnej okolicy z niską zabudową, na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie charakteryzuje się jednopoziomowym rozkładem, co zapewnia wygodne korzystanie z...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

669 000 PLN (12 865 zł/m2)

3
1
52 m2
2011
15235992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13492108 15235992 WIDOK NA MORZETOP LOKALIZACJA w USTRONIU MORSKIM20 m od plaży.Przedstawiam Państwu apartament o powierzchni 48,64 metrów kwadratowych, położony w kameralnym i urokliwym Ustroniu Morskim przy ul. Okrzei na pierwszym piętrze w budynku z windą.Link do f...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 350 000 PLN (28 125 zł/m2)

2
-
48 m2
2021