• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Warzymice

Znalezionych ofert: 28

15883877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681496 15883877 Prywatny ogródek, zachodnia ekspozycja i spokojna okolica tuż przy Szczecinie – to mieszkanie łączy komfort życia poza miastem z szybkim dostępem do centrum. Przedstawiamy ofertę sprzedaży słonecznego, 2-pokojowego mieszkania na Osiedlu Brzeziny. ...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

530 000 PLN (12 799 zł/m2)

2
1
41.41 m2
2014
15883063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673622 15883063 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort, prywatność oraz dostęp do własnej przestrzeni na zewnątrz. Mies...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

889 000 PLN (13 074 zł/m2)

3
2
68 m2
2018
15882805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673399 15882805 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2 (ok. 60 m2 po podłodze), usytuowane na II piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach.Mieszkanie 2- poziomowe. I poziom 33,52 m2, drugi poziom 13,12 m2 powierzchni użytkowej.I POZIOM: sa...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

570 000 PLN (12 221 zł/m2)

2
1
46.64 m2
2008
15841802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26798152 15841802 Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwupoziomowego mieszkania usytuowanym na zamkniętym osiedlu Tęczowe Ogrody na szczecińskich Warzymicach.Świetna dla pary, rodziny z dzieckiem lub singla szukających bezpieczeństwa i dodatkowej przestrzeni w dobrze skomuni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

498 000 PLN (10 075 zł/m2)

3
1
49.43 m2
2007
15883634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675354 15883634 Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwupoziomowego mieszkania usytuowanym na zamkniętym osiedlu Tęczowe Ogrody na szczecińskich Warzymicach.Świetna dla pary, rodziny z dzieckiem lub singla szukających bezpieczeństwa i dodatkowej przestrzeni w dobrze skomuni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

498 000 PLN (10 075 zł/m2)

3
1
49.43 m2
2007
15796871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26132732 15796871  Tu zaczyna się Twój nowy rozdział – 3 pokojowy apartament marzeń w Szczecinie - Warzymicach Są miejsca, w których od razu czujesz się jak w domu.Takie, do których wchodzisz i od progu masz wrażenie, że wszystko tu do siebie pasuje – zapach, świat...

Warzymice (Warzymice) (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

799 000 PLN (12 180 zł/m2)

3
1
65.6 m2
2008
15450651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18849008 15450651 Oferujemy do sprzedania przestronny i słoneczny apartament z tarasem oraz dużym ogrodem (133 m2), znajdujący się na parterze niskiego budynku z 2016 roku, usytuowany na nowoczesnym osiedlu w atrakcyjnym zakątku Warzymic. Na powierzchnię 69,31 m2 skła...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 100 000 PLN (15 871 zł/m2)

3
1
69.31 m2
2016
15353688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16635991 15353688 Działka budowlana położona przy głównej drodze w Warzymicach.Działka 1356 m2, grunty rolne zabudowane Br-RIIIa 976 m2 i grunty orne RIIIa 380 m2. W pełni uzbrojona prąd, gaz, woda i kanalizacja, brak planu zagospodarowania przestrzennego.Dojazd do d...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

550 000 PLN (406 zł/m2)

-
-
1356 m2
-
15883091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673678 15883091 Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 74 m² (ok. 93 m² powierzchni całkowitej), położone na cenionym, zamkniętym osiedlu Tęczowym (2006 r.) w Warzymicach.Rozkład mieszkania: I poziom: przestronny salon z otwartą ku...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

859 000 PLN (9 237 zł/m2)

3
2
93 m2
2006
15251090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13832007 15251090 Nieruchomość położona przy głównej drodze w Warzymicach. Składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 178 m2i trzech budynków gospodarczych o łącznej powierzchni 108 m2,całość jest na działce o powierzchni 1356 m2.Budynek mieszkalny z ko...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

550 000 PLN (1 923 zł/m2)

6
2
286 m2
1895
15588322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21929745 15588322 Oferujemy kompleks działek położonych w w Warzymicach.Powierzchnia jednej działki wynosi 3000 m2.W drodze przy działce prąd.Wodociąg, sieć kanalizacyjna oraz sieć gazowa w odległości 250m.Dojazd drogą polną.Brak wydanych warunków zabudowy.W pobliżu z...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

630 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15588332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21929744 15588332 Na sprzedaż oferujemy kompleks działek znajdujących się w Warzymicach.W pobliżu zabudowy domów jednorodzinnych.Powierzchnie działek wynoszą po 3000 m2, jedna działka została podzielona i jej powierzchnia wynosi 1500 m2.Media w odległości 100m.Dojazd ...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

567 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
3000 m2
-