• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Wołczkowo

Znalezionych ofert: 18

15883120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673524 15883120 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych działek w Wołczkowie... położonych zaledwie 10 km od ścisłego centrum Szczecina.Lokalizacja:Wołczkowo, pośród zabudowy jednorodzinnej,Działki położone są w drugiej linii zabudowy,działki płaskie,o kszt...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

400 000 PLN

-
-
800 m2
-
15887072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27775266 15887072 Proponuję do sprzedaży bliźniak, nieruchomość położona w atrakcyjnej części Wołczkowa na pograniczy z Bezrzeczem. dom o powierzchni użytkowej 116 m2 składający się z 2 kondygnacji. Na uwagę zasługuje brak skosów na piętrze. W całym domu rozprowadzon...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

789 000 PLN (6 802 zł/m2)

4
2
116 m2
2025
15865525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27301969 15865525 Proponuję do sprzedaży bliźniak, nieruchomość położona w atrakcyjnej części Wołczkowa na pograniczy z Bezrzeczem. dom o powierzchni użytkowej 116 m2 składający się z 2 kondygnacji. Na uwagę zasługuje brak skosów na piętrze. W całym domu rozprowadzon...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

789 000 PLN (6 802 zł/m2)

4
2
116 m2
2025
15884140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27695536 15884140 Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie przy ul.Lipowej ! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w Wołczkowie pośród kameralnej zabudowy jednorodzinnej, nowoczesna architek...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

779 000 PLN (9 713 zł/m2)

4
-
80.2 m2
2026
15811764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26442051 15811764 Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej - obie części - zlokalizowany na działce o powierzchni 1012 m2. Obowiązkowy zakup całego bliźniaka! Idealny dla rodziny dwupokoleniowej. Spokojna kameralna część Wołczkowa, przy ścianie lasu i pól, ślepa ulica...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 000 000 PLN (10 417 zł/m2)

8
4
288 m2
2004
15883253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27674804 15883253 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Wołczkowie Na sprzedaż komfortowy i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Wołczkowa Działka:Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 705 m² – fron...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

985 000 PLN (8 419 zł/m2)

4
1
117 m2
2026
15758278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25316689 15758278 Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy usytuowana w cichej części Wołczkowa Działka z wydanymi warunkami zabudowy przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą.Zabudowa powinna odpowiadać niżej wymi...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

580 000 PLN

-
-
1567 m2
-
15717409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24532339 15717409 Polecam działkę przy ulicy Słonecznej z wydanymi Warunkami Zabudowy.- inwestycja obejmuje budowę dwulokalowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej - Powierzchnia zabudowy do 19,2%- Szerokość elewacji frontowej od 10,6m do 1...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

750 000 PLN

-
-
1179 m2
-
15824633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26622862 15824633 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 700 m², położona w miejscowości Wołczkowo – w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, z szybkim dojazdem do Szczecina.Działka posiada bezpośredni dojazd drogą asfaltową, co jest dużym plusem zar...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

550 000 PLN

-
-
700 m2
-
14875084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3797936 14875084 Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołczkowie z pełnym uzbrojeniem,w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 1000m2,kształt prostokata, wymiary 22m x 46m.Świetny dojazd drogą asfaltową. Działka położona przy ulicy z oświetleniem ulicznym .Na działce energ...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

525 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15785063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25865671 15785063 Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzech działek o powierzchni 3000 m² każda, położonych w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wołczkowo, przy spokojnej ulicy Leśnej. Teren jest płaski, rolny i niezabudowany, co daje szerokie możliwo...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

169 000 PLN (56 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15791373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25989976 15791373 Nieruchomość gruntowa niezabudowana, rolna, zlokalizowana w Wołczkowie, gm. Dobra, pow. policki, o powierzchni 1.3393 ha. Rodzaje użytków,tj Ł IV i Ł V.Działka zlokalizowana w rejonie lasu ul. Leśna. Brak mediów. Brak planu zagospodarowania przest...

Wołczkowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

400 000 PLN

-
-
13393 m2
-