• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 181

15549350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20937366 15549350 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, Świnoujście.Prezentowany lokal mieszkalny ma powierzchnię 48,73 ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

570 000 PLN (11 697 zł/m2)

2
1
48.73 m2
2023
15538719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20787810 15538719 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Przedstawiam na sprzedaż obszerne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Szczecin.Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Powierzchnia lokalu to 135,2 m2, na którą składa się:- 4 pokoje,- 2 x...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 052 zł/m2)

4
2
132.02 m2
1930
15796244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26113873 15796244 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż dom parterowy wolnostojący z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita domu 222.75 m², użytkowa 171.34 m², działka 736 m².Dom składa się z:parter: - salon z jadalnią,- 2 pokoje (sypialnie)- ot...

Załom (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

1 199 000 PLN (5 383 zł/m2)

3
2
222.75 m2
2018
15575062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21641156 15575062 Na sprzedaż: Bliźniak z dużą działką w PłoniOferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 174 m², z salonem z kominkiem, tarasem, położony na pięknej, dużej działce o powierzchni 673 m². Nieruchomość znajduje ...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 299 000 PLN (7 466 zł/m2)

5
2
174 m2
2011
15534001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20686275 15534001 Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości.Znajduje się ono na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku apartamentowego tu...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (15 141 zł/m2)

2
1
36.92 m2
2023
15624365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22700720 15624365 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Idealna oferta dla inwestora, któremu zależy na szybkim rozpoczęciu budowy. Działa gotowa do rozpoczęcia inwestycji, sprzedawana z pełną dokumentacją budowlaną i pozwoleniem na budowę 3 budynków dwulokalowy...

Przęsocin (Zachodniopomorskie, gm. Police)

795 000 PLN

-
-
2161 m2
-
15448808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18792877 15448808 Planujesz skredytować tą nieruchomość– zadzwoń.Perełka wśród działek. Idealna na dom parterowy z pięknym widokiem na wodę.Działka rolna o powierzchni 1315m2 położona w malowniczej części miejscowości Binowo z widokiem na rozlewisko Ptasi Raj i sąsie...

Binowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

195 000 PLN

-
-
1315 m2
-
15824098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671148 15824098 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem- sercu miasta.Miejsce idealne na inwestycje. Przyszła wizytówka miasta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15355593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16686837 15355593 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Działki budowlane z gotowym pozwoleniem na budowę na dom jednorodzinny parterowy.Lokalizacja: Dołuje- boczna ulica od ul. Żubrzej.Bliskość komunikacji miejskiej i wszelkiej infrastruktury.Działki położone n...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

490 590 PLN

-
-
1242 m2
-
15344427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16357039 15344427 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Komfortowy i nowoczesny dom wolnostojący posadowiony ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce położony w Stargardzie. Znakomita lokalizacja; willowa dzielnica i spokojna uliczka z dobrym dojazdem do cen...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 800 000 PLN (5 247 zł/m2)

6
2
343.03 m2
2018
15307367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15371976 15307367 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego.Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne pod budynkiem. Na powierzchnię użytkową 65,56 m2 składają ...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

524 000 PLN (7 993 zł/m2)

2
-
65.56 m2
1930
15897132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27995586 15897132 Dom nad morzem w Dźwirzynie na dużej, malowniczo położonej działce o powierzchni 1.218 m2, znajdujący się przy samym Porcie Rybackim w otoczeniu drzew, jedynie 400 m od jeziora oraz od morza i pięknej, szerokiej piaszczystej plaży z pawilonem z pokoj...

Dźwirzyno (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 490 000 PLN (9 313 zł/m2)

8
1
160 m2
1989