• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 182

15883606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675325 15883606 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75.94 m² (całkowitej około 88 m²), położone na drugim piętrze na kameralnym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzecze. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi – osiedle jest bez...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

859 000 PLN (11 312 zł/m2)

3
1
75.94 m2
2012
15883489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675149 15883489 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,8 m², położone na 3. piętrze w budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Bursztynowym w Warzymicach. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon sypialnia ł...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

415 000 PLN (11 277 zł/m2)

2
1
36.8 m2
2004
15883595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675103 15883595 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na parterze niskiego bloku na os. Brzeziny w Warzymicach. Na powierzchnię 57,5m2 składa się:Salon z aneksem oraz wyjściem na ogród (120m)Sypialnia z wyjściem na ogródSypialniaNowoczes...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

799 000 PLN (13 905 zł/m2)

3
1
57.46 m2
2010
15883341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674892 15883341 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze z ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu na pograniczu Gumieniec i Warzymic, usytuowane na parterze, niskiego kameralnego budynku oddanego do użytku w 2024 roku. Na powierzc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

620 000 PLN (13 511 zł/m2)

3
1
45.89 m2
2024
15883230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673707 15883230 Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach.W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem AGD ( piekarnik, zmywarka, płyta grzewcza, okap, lodówa z zamrażalnikiem ). Istnieje możliwo...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (12 529 zł/m2)

2
1
51 m2
2013
15883047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673588 15883047 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej.Na metraż 59 m...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (9 576 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15882965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673409 15882965 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w czterokondygnacyjnym budynku w Przecławiu.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej.Mieszkanie o powierzchni 56...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

539 000 PLN (9 552 zł/m2)

2
1
56.43 m2
1992
15882993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673175 15882993 Na sprzedaż wyjątkowy apartament (penthous) 65 m² z tarasem 40 m² – Osiedle Harmonia w Szczecinie Gumieńce Nieruchomość wyróżnia się dużym, około 40-metrowym tarasem z pieknym widokiem, który stanowi niezwykłą przestrzeń do wypoczynku, spotka...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

869 000 PLN (13 369 zł/m2)

3
1
65 m2
2021
15882663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671311 15882663 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,1 m², usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 60., w cichej i spokojnej części Pomorzan. Salon z wyjściem na balkon francuski,Sypialnia (w kwadracie),Oddzielna kuchnia wyposażona w niezbędne...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (11 040 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1964
15882655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27671303 15882655 Wąwelnica, działka o powierzchni około 3166 m². Cena za m² 33 złotych. W pobliżu rozbudowujące się osiedle domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie istnieją już nowe domy jednorodzinne. Parcela w kształcie prostokąta, teren płaski, niezadrzewiony. Symbol...

Wąwelnica (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

105 000 PLN

-
-
3166 m2
-
15826477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26626836 15826477 Na sprzedaż działka o powierzchni 1146 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, znajdująca się w Grzędzicach.Do działki doprowadzone media: prąd i woda. Wydane warunki zabudowy:- budynek jednokondygnacyjny wolnostojący z możliwością adaptacji poddasza użytk...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN

-
-
1146 m2
-
15829232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602460 15829232 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,56 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 178 m² oraz tarasem z deski egzot...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (14 370 zł/m2)

3
1
62.56 m2
2017