• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Barnisław

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Barnisław

Znaleźliśmy 1,149 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Zachodniopomorskie

15893439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27911247 15893439 Nowoczesny bliźniak z ogrodem 102,84 m² Police 760 000 złNa sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 102,84 m², położona w spokojnej i zielonej części Polic. To idealna propozycja dla osób szukających kom...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

760 000 PLN (7 390 zł/m2)

4
2
102.84 m2
2026
15782367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25841425 15782367 Wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji Szczecin‑Bezrzecze – Twój nowy adres komfortu i spokoju!Marzysz o przestronnym, eleganckim domu, w którym połączono nowoczesne technologie z naturalnym pięknem? Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień zaczyna się od...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 650 000 PLN (10 232 zł/m2)

6
2
259 m2
2008
15893398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910353 15893398 Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom położony na dużej działce o powierzchni 1205 m2. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny i inwestycyjny, jednak wymaga remontu, co daje możliwość urządzenia wnętrz według własnych potrzeb i gustu...

Wełtyń (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

550 000 PLN (4 249 zł/m2)

6
-
129.43 m2
1939
15086676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 9364520 15086676 Dom z 1914 roku , dawne gospodarstwo z zabudowaniami zamknięte w czworoboku z wewnętrznym dziedzińcem . Front stanowi budynek mieszkalny, jeden bok to mur o wysokości 4 m, drugi bok to ściana muru oddzielającego sąsiedni budynek.Czworobok zamyka bu...

Drawno (Zachodniopomorskie, gm. Drawno)

270 000 PLN (3 000 zł/m2)

4
-
90 m2
1914
14237792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 106417 14237792 Do sprzedaży nieruchomość, z widokiem na rozlewisko Odry, składająca się z:dwóch sąsiadujących ze sobą, bardzo ładnie zagospodarowanych działek, o łącznej powierzchni 1100 m2, z zabudowaniami, które stanowią: 1. dom mieszkalny o pow. użytkowej ok. ...

Stary Kostrzynek (Zachodniopomorskie, gm. Cedynia)

999 000 PLN (1 833 zł/m2)

7
3
545 m2
1930
15883706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675425 15883706 WYŁĄCZNIE U NAS ! NOWA CENA 4.990.000, 00 ZŁOTYCH.PENSJONAT W CENTRUM MIELNA OKAZJA !Na sprzedaż pensjonat w samym centrum nadmorskiej miejscowości - Mielno,Pensjonat składający się z 2 domów. W pierwszym budynku piękne mieszkanie dla właściciela o...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

4 990 000 PLN (6 238 zł/m2)

12
-
800 m2
2009
15883607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675326 15883607 Na sprzedaż dom wolnostojący w topowej lokalizacji na Osowie, blisko Szczecińskiej Gubałówki.Lokalizacja gwarantuje dla przyszłych mieszkańców idealne warunki do aktywnego wypoczynku, oraz uprawiania sportu i rekreacji.Szlaki turystyczne i ścieżki ro...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 265 000 PLN (10 705 zł/m2)

5
1
305 m2
1999
15883238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674789 15883238 Na sprzedaż dom wolnostojący II kondygnacyjny (II kondygnacja do adaptacji-80 m2) o pow. użytkowej 84 m² (I kondygnacja) , z pełnym podpiwniczeniem (ok. 80 m2 m²) oraz wolnostojącym garażem. Nieruchomość usytuowana jest na prostokątnej działce o pow...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

589 000 PLN (7 012 zł/m2)

3
-
84 m2
1920
15882814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673416 15882814 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

860 000 PLN (10 606 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15882800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673388 15882800 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim na Bezrzeczu. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe ( możliwość zrobienia wiaty, duża odległość między budynkami ).Wszystkie media gminne : prąd , gaz, kanalizacja sanit...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (9 766 zł/m2)

5
1
128 m2
2026
15882777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673342 15882777 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim w cichej malowniczej miejscowości Będargowo. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+3+18 ) Wyodrębniona osobna Księga Wieczysta na grunt...

Będargowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

945 000 PLN (7 269 zł/m2)

6
2
130 m2
2026
14729793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17665 14729793 Na sprzedaż dom wielopokoleniowy, wolnostojący położony w Kamieniu Pomorskim przy zalewie.Dom o powierzchni użytkowej 317 m2, znajduje się na działce o powierzchni 681 m2.Doskonała lokalizacja, wszędzie blisko, a zarazem cisza i spokój, kameralna boc...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

2 500 000 PLN (7 886 zł/m2)

12
-
317 m2
1988