• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Barwice

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Barwice

Znaleźliśmy 1,142 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Zachodniopomorskie

15897568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28006451 15897568 Wyobraź sobie poranek z kawą we własnym ogrodzie, ciszę spokojnego osiedla i dom, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez remontów i bez dodatkowych kosztów. Ta nowoczesna połówka bliźniaka na szczecińskim Pogodnie to propozycja dla osób, któr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 470 000 PLN (11 575 zł/m2)

5
1
127 m2
2018
15888605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27818437 15888605 Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2.W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe z dwoma oddzielnymi kuchniami i łazienkami. Świetna lokalizacja blisko k...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 000 PLN (7 524 zł/m2)

6
2
159.5 m2
2004
15444153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18690570 15444153 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje na temat nieruchomości: Podstawowe informacje: * Powierzchnia dom...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

990 000 PLN (6 600 zł/m2)

6
6
150 m2
1970
15885746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27740375 15885746  Oferta obejmuje 24 domków jednorodzinnych na osiedlu zamkniętym z bramą wjazdową.Wszystkie domy zostały zaprojektowane w jednym, spójnym stylu, co nadaje osiedlu wyjątkowy urok:jasnoszara elewacja oraz dachy pokryte antracytową dachówką ceramiczn...

Żarowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

625 000 PLN (5 482 zł/m2)

5
2
114 m2
2025
15745292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25054996 15745292 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej.W skład domu wchodzą :PARTER - salon z aneksem kuchenny, - łazienka z toaletą, - korytarz, - schowek pod schodami,PIĘTRO - 2 sypialnie, jedna z garderobą, ...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

895 000 PLN (10 510 zł/m2)

4
2
85.16 m2
2023
15750216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118521 15750216 Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Stramnica, zaledwie 5 kilometrów od urokliwego Kołobrzegu i jego pięknych plaż. Ten obszerny dom o powierzchni użytkowej 389 m² oferuje nieograniczone możliwości a...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 900 000 PLN (7 494 zł/m2)

8
-
387 m2
2021
15830916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26682732 15830916 Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać temu miejscu drugie życie!Nieruchomość składa się z:Parter:Salon z kominkiem (o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 091 zł/m2)

7
1
330 m2
1980
15845124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26851698 15845124 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2027
15781340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25826631 15781340  WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ – RYSZEWKO, GM. PYRZYCE Idealna dla rodziny, inwestora lub pod działalność agroturystyczną!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej wsi Ryszewko – w samym sercu Pomorza Zachodniego. T...

Ryszewko (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

1 499 000 PLN (4 684 zł/m2)

7
3
320 m2
1970
15845246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26858529 15845246 Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania 483 m² Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 483,58 m² (użytkowa 404,67 m²), położony na płaskiej, prostokątnej ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 180 000 PLN (6 576 zł/m2)

8
4
483.58 m2
2008
15776290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25701510 15776290 Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinnym w zabudowie wolno stojącej, położony w miejscowości Grzybowo, z...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

5
2
206 m2
2007
15730541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 24781345 15730541 Działka ogrodniczo - rekreacyjna o pow. ok. 620m2, znajduje się na terenie ogródków działkowych o nazwie Rodzinny Ogród Działkowy ZJEDNOCZENIE w NiekaninieKażdy z posiadaczy działki jest tylko użytkownikiem tych działek, bez prawa własności. Działki...

Kołobrzeg (Janiska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

140 000 PLN (4 000 zł/m2)

2
-
35 m2
-