• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Dobra

Znalezionych ofert: 22

15329815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15980876 15329815 TYLKO U NAS!Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej.Zakończenie prac planowane jest na I-II kwartał 2026. Projekt domu indywidualny. Dostępna tylko lewa część bliźniaka.Dom o powierzchni całkowitej ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

960 000 PLN (6 756 zł/m2)

4
3
142.1 m2
2024
15562456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21375480 15562456 TYLKO U NAS !!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: Dom o powierzchni 140 m² został wybudowany w 2000 roku. Jest to solidny budynek z...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 450 000 PLN (10 357 zł/m2)

3
2
140 m2
2000
15758052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25312757 15758052 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją pomiędzy, został zaprojektowany z na...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

920 000 PLN (8 205 zł/m2)

4
1
112.12 m2
2025
15713001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24431613 15713001 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją pomiędzy, został zaprojektowany z na...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

999 000 PLN (7 287 zł/m2)

5
1
137.1 m2
2026
15588443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21933680 15588443 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domu bliźniaczego dwulokalowego położona w Dobrej przy ścianie lasu. Inwestycja składa się z czterech lokali mieszkalnych, każdy z nich po 92 m 2. Dom wybudowany z bloczków silikatowych ocieplony styropianem o...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

849 000 PLN (9 228 zł/m2)

5
2
92 m2
2025
15720326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24588688 15720326 Nowoczesny bliźniak w otoczeniu natury – gotowy na grudzień 2027!Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w ciszy, a za oknem widzisz zieleń lasu i słyszysz jedynie śpiew ptaków. Dom, do którego wracasz po pracy, wita Cię ciepłem i przestrzenią, a we...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
2
120 m2
2025
15882597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671245 15882597 OFERTA SPRZEDAŻY: NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – INWESTYCJA 2026Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych w nowo powstającej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wysok...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (7 683 zł/m2)

5
-
104 m2
2023
15766130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25498666 15766130 Przestronny dom wolnostojący 209 m², 6 pokoi, z dużym ogrodem (1288 m²) – spokojna, zielona okolicaOpis nieruchomości:Oferujemy do sprzedaży elegancki i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 209 m², położony na zadbanej działce o powi...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 099 000 PLN (10 043 zł/m2)

6
-
209 m2
2004
15763735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25432381 15763735 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Dobrej. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z Ytongu (beton komórkowy), oddany do użytkowania w 2012 roku. Powierzchnia działki 1310 m2.Dane ogólne - budynek jednorodzinny z poddasze...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 890 000 PLN (7 941 zł/m2)

4
3
238 m2
2012
15770717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25561971 15770717 Do sprzedania nowo powstała inwestycja domu w zabudowie bliźniaczej położona na spokojnym osiedlu domów w Dobrej. Na 102 m powierzchni składają się: hol, WC, pokój typu gabinet, salon połączony z aneksem kuchennym. Piętro to trzy sypialnie i łazienka...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

830 000 PLN (8 137 zł/m2)

5
1
102 m2
2025
15796091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26111302 15796091 Zapraszam do zakupu wolnostojącego domu położonego w Dobrej przy spokojnej bocznej uliczce.Dom o powierzchni użytkowej 246,17 m2 wybudowany w 2016 roku z pięknie zagospodarowaną działką o powierzchni 1.190m2Panele fotowoltaiczne o mocy 9,9kw rozlicza...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 890 000 PLN (7 678 zł/m2)

7
2
246.17 m2
2016
15736778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24878609 15736778 0% prowizji od Kupującego !!!Na sprzedaż nowa inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych oraz domów wolnostojących zlokalizowana w Dobrej pośród kameralnej zabudowy jednorodzinnych domów.Lokale o powierzchni 137,1 m2 powierzchni użytkowej i domów...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 348 025 PLN (9 131 zł/m2)

4
2
147.63 m2
2025