• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Dziwnów Kochanowskiego Jana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kochanowskiego i Jana

Znaleźliśmy 10 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dziwnów Zachodniopomorskie

15617941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22552757 15617941 Chcesz zarabiać na nieruchomościach?To ta ofera jes dla Ciebie!Kup gotowe osiedle !!CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ?CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ?I na pewno byś wolał segment dom...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

2 150 000 PLN (12 564 zł/m2)

3
1
171.12 m2
2020
15889725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27860396 15889725 CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ?CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ?I na pewno byś wolał segment domu niż mieszkanie w bloku .CZY chciałbyś wypoczywac na zadaszonym tarasie ?CZY chciał...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

670 000 PLN (15 662 zł/m2)

3
1
42.78 m2
2020
15889727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27860395 15889727 CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ?CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ?I na pewno byś wolał segment domu niż mieszkanie w bloku .CZY chciałbyś wypoczywac na zadaszonym tarasie ?CZY chciał...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

580 000 PLN (13 558 zł/m2)

3
1
42.78 m2
2020
15711895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24410496 15711895 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Pensjonat w Międzywodziu położony pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Kamińskim, jedynie 300 metrów od plaży, którą oddziela od miejscowości wysoka wydma, gdzie biegnie urokliwa promenada spacerowa.Pensjonat i dom...

Międzywodzie (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

3 990 000 PLN (13 389 zł/m2)

10
6
298 m2
1994
15753652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25203519 15753652 Oferujemy Państwu do sprzedaży czynny, komfortowy, klimatyczny pensjonat położony w Dziwnowie na działce 558m 2 ,w bezpośrednim sąsiedztwie morza, do czystej i bezpiecznej Plaży Wschodniej w Dziwnowie odległość to zaledwie100 metrów oraz ...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

2 100 000 PLN (6 000 zł/m2)

7
-
350 m2
-
15887326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27780850 15887326 CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ?CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ?I na pewno byś wolał segment domu niż mieszkanie w bloku .CZY chciałbyś wypoczywac na zadaszonym tarasie ?CZY chciał...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 100 000 PLN (12 812 zł/m2)

3
1
85.86 m2
2020
15806215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26329313 15806215 Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka, funkcjonalność, wysokiej klasy sprzęty kuchenne, jeszcze pachnące nowo...

Międzywodzie (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

4 800 000 PLN (13 714 zł/m2)

9
4
350 m2
2009
15798663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26177975 15798663 MIĘDZYWODZIE – DOM WOLNOSTOJĄCY 394 m² POD WYNAJEM I DLA RODZINY UL. ZATOCZNA – POMIĘDZY MORZEM BAŁTYCKIM A ZALEWEM KAMIEŃSKIMMam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w Międzywodziu – jednej z najciekawiej położonych miejscowości na polsk...

Międzywodzie (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 600 000 PLN (4 061 zł/m2)

12
16
394 m2
1976
15371045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17025270 15371045 Dobrze prosperujący pensjonat 17 pokojowy o powierzchni użytkowej około 400m2 na działce 1283m2 w Dziwnowie. Na działce położonej po stronie południowej Dziwnowa w pobliżu brzegu Zatoki Wrzosowskiej i rzeki Dziwny (około 100m) oraz w odległości od p...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

3 100 000 PLN (7 750 zł/m2)

12
-
400 m2
1979
15561421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21350274 15561421 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy obiekt mieszkalno-apartamentowy o pow. całkowitej 813,4 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. ok. 2600 m2 przy Zatoce Wrzosowskiej nad Zalewem Kamieńskim. Budynek wolnostojący, niepodpiwnicz...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

6 500 000 PLN (7 995 zł/m2)

12
5
813 m2
2011