• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołczewo Zwycięstwa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zwycięstwa

Znaleźliśmy 4 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Kołczewo Zachodniopomorskie

15888459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814328 15888459 Szukasz absolutnego unikatu? Posiadłości, która definiuje pojęcie luksusu i prywatności na nowo?Prezentujemy spektakularną nieruchomość na kameralnym osiedlu w Kołczewie. To jedyny pozostały w ofercie dom położony bezpośrednio w pierwszej linii brze...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

2 990 000 PLN (17 874 zł/m2)

4
-
167.28 m2
2023
15888460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814329 15888460 Szukasz azylu, który łączy prestiż, ekologiczną technologię przyszłości i bliskość natury?Prezentujemy wyjątkową ofertę – w pełni wykończony, urządzony i gotowy do zamieszkania dom na kameralnym osiedlu w Kołczewie. To zamknięte osiedle składające si...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

2 000 000 PLN (11 942 zł/m2)

4
-
167.47 m2
2023
15658592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438853 15658592 Szukasz luksusowego domu całorocznego, który oferuje przestrzeń niespotykaną w nadmorskich kurortach?Odkryj wyjątkowy dom na kameralnym osiedlu w Kołczewie. Podczas gdy większość nowoczesnych domów w tej lokalizacji budowana jest na miniaturowych dzi...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

2 500 000 PLN (14 045 zł/m2)

4
2
178 m2
2022
15658556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438851 15658556 Szukasz azylu, który łączy prestiż, ekologiczną technologię przyszłości i bliskość natury?Prezentujemy wyjątkową ofertę – w pełni wykończony, urządzony i wyposażony dom pokazowy na kameralnym osiedlu w Kołczewie. To enklawa zaledwie 16 ekskluzywnych ...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

1 999 000 PLN (11 230 zł/m2)

4
2
178 m2
2022