• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Mierzyn

Znalezionych ofert: 32

15893139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900245 15893139 Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi relaksowi. Działka o powierzchni 760 m2.Rok budowy 2007.Materiał bu...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 680 000 PLN (8 116 zł/m2)

4
2
207 m2
2007
15706432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24301539 15706432 Nowa niższa cena o 100.000zł w dół! Mierzyn na sprzedaż bardzo ładny 5 letni dom wolnostojący o pow. całkowitej po podłodze 217,82m2 , powierzchnia użytkowa 157.1m2.Doskonała lokalizacja - na końcu ślepej cichej kameralnej prywatnej ulicy. Dom ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 170 000 PLN (9 962 zł/m2)

5
2
217.82 m2
2020
15883483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675137 15883483 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136 m², położony w w Mierzynie. Do domu przynależy działka o powierzchni 350 m²Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Na parterze znajduje się przest...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 199 000 PLN (8 816 zł/m2)

5
1
136 m2
2026
15883465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675233 15883465 Na sprzedaż elegancka, ponadczasowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Mierzyna. Dom zachwyca wysoką jakością wykonania, przestrzenią oraz prywatnością, którą zapewnia kameralna uliczka dostępna wyłącznie dla mieszkańców. ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 690 000 PLN (10 995 zł/m2)

7
2
335.62 m2
2014
15800682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26219297 15800682 Masz dość ciasnych bloków i braku zieleni? Marzysz o własnym domu z ogrodem, ale odstraszają Cię kosmiczne ceny? Mamy Idealne Rozwiązanie!Prezentujemy wyjątkową alternatywę dla mieszkania – kompaktowy dom jednorodzinny dwulokalowy w prestiżowej lokal...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (10 638 zł/m2)

4
-
75.11 m2
2026
15882913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673303 15882913 NOWY ETAP INWESTYCJI !!! „OSIEDLE TOMASZA” MIERZYN ul. NasiennaTomasza.Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, zlokalizowane na „bliskim” Mierzynie, w okolicach ulicy Łukasińs...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

829 000 PLN (9 787 zł/m2)

4
-
84.7 m2
2025
15884334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27699267 15884334 Nowoczesny bliźniak na pograniczu Mierzyna i Szczecina – gotowa baza do wykończenia + dodatkowy pokój. Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość jest częściowo przygotowana do wykoń...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

829 000 PLN (11 203 zł/m2)

5
2
74 m2
2025
15883037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673568 15883037 Elegancki dom w zabudowie szeregowej Mierzyn gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji w Mierzynie. Nieruchomość wybudowana w 2005 roku, gruntownie wyremontowana w 2016 roku...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
2
120 m2
2005
15388426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17435954 15388426 Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w super lokalizacji w Mierzynie!Jeśli cenisz sobie:- Dobrze doświetlone pomieszczenia (duże witryny okienne)- Brak problemów z parkowaniem (przynależne miejsca parkingowe do lokali)- Mieszkanie w...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

839 000 PLN (7 156 zł/m2)

5
-
117.25 m2
2026
15764468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25449316 15764468 Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ.Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie deweloperskim.Na powierzchnię użytkową 153,60 m2 składają się:PARTER:- salon z ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 240 000 PLN (8 073 zł/m2)

5
-
153.6 m2
2025
15768559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25547093 15768559 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy, zlokalizowane w spokojnej i prężnie rozwijającej się miejscowości Mierzyn, w gminie Dobra – zaledwie kilka minut od granic Szczecina.Każdy lokal to funkcjonalna przestrzeń o powierzchni użytkowej 66,73 m² (ok. 7...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (10 653 zł/m2)

4
-
75 m2
2026
15770628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25558577 15770628 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim na MierzynieDom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 24+5+24 ).Nieruchomość, wybudowana gotowa do wydania, posadowiona na działce o powierzch...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 240 000 PLN (8 073 zł/m2)

5
2
153.6 m2
2025