• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Pełczyce Ogrodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pełczyce i Ogrodowa

Znaleźliśmy 1,147 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Zachodniopomorskie

15742014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24982672 15742014 Gościnko gmina Karlino - ok. 32 km od Kołobrzegu Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej , położony w centrum miejscowości w cichym spokojnym miejscu , na działce o pow. 1.549 m2 . Rok budowy - budynek przedwojenny lata ok. 1920Budynek mieszkalny jed...

Gościnko (Zachodniopomorskie, gm. Karlino)

450 000 PLN (3 462 zł/m2)

3
1
130 m2
1920
15621011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22615619 15621011 Przedstawiamy Państwu nowo powstające osiedle luksusowych domów jednorodzinnych w Kołobrzegu przy ul. Kolumba, realizowanych przez doświadczonego dewelopera Saltic.Projekt obejmuje 8 budynków (16 domów) mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, składając...

Kołobrzeg (Radzikowo i) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 647 866 PLN (10 110 zł/m2)

5
-
163 m2
2025
15313371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15520368 15313371 Kołobrzeg na sprzedaż dom wolno stojący, który może być przeznaczony dla dużej rodziny wielopokoleniowej, jak również może być potraktowany jako inwestycja.Górne mieszkanie z osobnym wejściem może posłużyć także jako duży apartament na wynajem generu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 995 000 PLN (4 433 zł/m2)

8
4
450 m2
2000
15242083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13599013 15242083 Siemyśl na sprzedaż budynek mieszkalno- użytkowy II kondygnacyjny wybudowany ok. 1930 roku.PARTER: o pow. 220 m2Na parterze budynku znajduje się pomieszczenie o wysokości ca. 6 m wykorzystywane jako warsztat samochodowy z bramą wjazdową oraz dodatkow...

Siemyśl (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

350 000 PLN (795 zł/m2)

11
-
440 m2
-
14971429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5865864 14971429 Trzebiatów na sprzedaż dom wolno stojący na działce o pow. 524 m2.Budynek został wybudowany w latach osiemdziesiątych w technologii murowanej z pustaka żwirowego a ścianki wewnętrzne z pustaka typu suporex i został ocieplony styropianem o grubości 5 ...

Trzebiatów (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

650 000 PLN (5 417 zł/m2)

4
1
120 m2
1980
13203744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1507618 13203744 Kołobrzeg dom mieszkalno - wypoczynkowy położony ok. 150 m od morza. 5 minut spacerkiem od plaży w zachodniej części miasta.Dom aktualnie jest podzielony na dwa samodzielne lokale mieszkalne i zamieszkały przez dwie rodziny:- pierwszy o pow. 461,62 m...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 999 000 PLN (4 336 zł/m2)

12
-
461 m2
1989
12454907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 92291 12454907 Oferowany obiekt znajduje się w przepięknej turystycznej miejscowości Dźwirzyno ok. 15 km od Kołobrzegu, w odległość od morza ok. 400 m w linii prostej, uliczkami ok. 850 m. Przedmiotem sprzedaży jest ośrodek wczasowy o pow. 330 m2 na działce o pow. ...

Dźwirzyno (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (7 576 zł/m2)

12
-
330 m2
-
12454838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 92282 12454838 Pensjonat wczasowo - mieszkalny położony w bezpośrednim sąsiedztwie parku nadmorskiego, ok. 350 m od morza,w zachodniej części miasta.Działka o pow.470 m2 własnościowa- zagospodarowana i ogrodzona.Budynek 4- kondygnacyjny, wolno stojący, dach wielosp...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 000 000 PLN (7 273 zł/m2)

12
5
550 m2
2001
12454974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 32444 12454974 NOWA NIŻSZA CENA Pensjonat w Budzistowie, 9 minut od centrum KołobrzeguNa sprzedaż budynek mieszkalny z funkcją pensjonatu, położony w zielonej części Budzistowa uznawanego za spokojną sypialnię Kołobrzegu. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centr...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 500 000 PLN (4 573 zł/m2)

10
-
328 m2
-
15869121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401497 15869121 Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Kołobrzegu ul. Szczecińska (Zieleniewo)GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- DOM O POWIERZCHNI 250 m² NA DUŻEJ DZIAŁCE 1503 m²- WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA GOTOWY DO WPROWADZENIA- OGRZEWANIE PODŁOGOWE W CAŁY...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 099 000 PLN (8 396 zł/m2)

5
2
250 m2
2016
15786596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25910936 15786596 Dom z ogrodem, który o każdej porze roku wygląda pięknie. Tylko kilka minut drogi spacerkiem do głównej plaży, a jednocześnie położony jest w spokojnej, cichej uliczce.Ten przestronny, nowoczesny i zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 2...

Morzyczyn (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 850 000 PLN (9 040 zł/m2)

5
2
204.65 m2
2012
15423980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18237649 15423980 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 95,99 m2, położony na działce o pow. ok. 200 m2. Nieruchomość położona na nowym osiedlu w Koszalinie, dawne Stare Bielice. Dom w stanie deweloperskim. Standard wykończenia: instalacja wodno-kan...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

640 000 PLN (6 737 zł/m2)

4
2
95 m2
2017