• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Pniewo

Znalezionych ofert: 1

15610166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22399592 15610166 Przestronny, zabytkowy dom z dużą działką w Pniewie – idealny dla rodziny lub inwestora!Na sprzedaż wyjątkowy, zabytkowy dom o powierzchni 320 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy w Pniewie, powiat gryficki. Nieruchomość składa się z dwóch dzia...

Pniewo (Zachodniopomorskie, gm. Płoty)

750 000 PLN (2 344 zł/m2)

8
2
320 m2
1945