• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Police Jana Kazimierza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kazimierza i Jana

Znaleźliśmy 43 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Police Zachodniopomorskie

15883516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675203 15883516 DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z OGRZEWANIEM i CIEPŁĄ WODĄ MIEJSKĄPowstaje nowa inwestycja w prestiżowej dzielnicy Polic !Projekt obejmuje nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z ogródkami oraz miejscami postojowymi przy ulicy Kresowej....

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

949 000 PLN (8 252 zł/m2)

5
1
115 m2
2026
15221650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13095043 15221650 Zapraszamy do zakupu całorocznego domku letniskowego, gotowego do natychmiastowego wprowadzenia. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 38,99 m2 znajduje się w zabudowie bliźniaczej i jest zarejestrowana w księdze wieczystej jako lokal mieszkalny. Ś...

Trzebież (Zachodniopomorskie, gm. Police)

315 000 PLN (8 289 zł/m2)

3
1
38 m2
1980
15550008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20950896 15550008 Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z 2018 roku, zlokalizowany w atrakcyjnym lokalizacji Trzebieży, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Stan budynku - surowy zamknięty, w lokalu położono tynki oraz instalację elektryczną.Powierzchnia ...

Trzebież (Zachodniopomorskie, gm. Police)

899 000 PLN (3 126 zł/m2)

8
4
287.6 m2
2018
15300754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15175137 15300754 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą domu wolno stojącego w Pilchowie.Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy w pobliżu puszczy Wkrzańskiej, nieopodal jeziora Głębokiego.Dom został wybudowany w 2010 roku. Powierzchnia użytkowa...

Pilchowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 960 000 PLN (5 765 zł/m2)

4
2
340 m2
2010
15883712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675432 15883712 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z 2013 roku, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji gminy Police - w Tanowie!To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, wysoki standard wykończenia oraz doskonałe perspektywy inwestycyjne na p...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 790 000 PLN (12 917 zł/m2)

5
2
216 m2
2013
15712258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24418711 15712258 Do sprzedania całoroczny domek na pięknie zagospodarowanej działce zlokalizowany na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych w Bartoszewie. Grunt nie jest własnością.Przedmiotem sprzedaży są nakłady poniesione na zabudowę działki.Działka zabudowana je...

Bartoszewo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

350 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
70 m2
1995
15447257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18768619 15447257 Wolnostojący dom położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o obszarze 1300 m2. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 110 m2, a powierzchnia całkowita liczona po podłodze to 220 m2. Na powierzchnie domu składają się: PARTER: Przedpokój, kuchnia z ...

Tatynia (Zachodniopomorskie, gm. Police)

850 000 PLN (7 727 zł/m2)

4
1
110 m2
1938
15638818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23027414 15638818 NOWA NIŻSZA CENA!!!Do sprzedaży oferujemy poniemiecki dom po kapitalnym remoncie w 2010 r. położony w środku lasu w przepięknym miejscu na trasie Bartoszewo-Police.Powierzchnia całkowita domu to 140 m2 a użytkowa 110 m2 położony na działce o powierzc...

Stare Leśno (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 250 000 PLN (8 929 zł/m2)

4
1
140 m2
1934
15883168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673583 15883168 Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący znajdujący się w doskonałej lokalizacji w miejscowości Trzebież. W niespełna siedem minut dostaniemy się spacerem na plaże przy zalewie Szczecińskim.Dom usytuowany na działce powyżej tysiąca metrów kwadratowyc...

Trzebież (Zachodniopomorskie, gm. Police)

520 000 PLN (4 160 zł/m2)

5
1
125 m2
1930
15705405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24279449 15705405 Na sprzedaż!W ofercie dom wolnostojący z 2.stanowiskowym garażem (w bryle budynku) o powierzchni użytkowej 298,1 m², zlokalizowany w urokliwej części Tanowa. Nieruchomość usytuowana na działce z basenem, zaaranżowanym ogrodem oraz oczkiem wodnym, li...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 699 000 PLN (5 003 zł/m2)

6
2
339.6 m2
2004
15893439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27911247 15893439 Nowoczesny bliźniak z ogrodem 102,84 m² Police 760 000 złNa sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 102,84 m², położona w spokojnej i zielonej części Polic. To idealna propozycja dla osób szukających kom...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

760 000 PLN (7 390 zł/m2)

4
2
102.84 m2
2026
15685206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23913583 15685206 Na sprzedaż: Działka z domem w Dobieszczynie, gm. Police Powierzchnia działki: 1202 m² Lokalizacja: Dobieszczyn, gmina Police, województwo zachodniopomorskiePrzedmiotem oferty jest dwupoziomowy dom o powierzchni 70 m², usytuowany na działce budowlane...

Dobieszczyn (Zachodniopomorskie, gm. Police)

270 000 PLN (3 857 zł/m2)

2
1
70 m2
2010