• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 19

15882986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673452 15882986 Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla osób ceniących wygodę oraz spokojną okolicę.ZAPRASZAM DO REZERWACJI KOLEJNEGO ETAPU! TERMIN WIOSNA 2027 Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim o powierzchni 122,5 m2 - powierzch...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

799 000 PLN (6 522 zł/m2)

5
2
122.5 m2
2025
15344427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16357039 15344427 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Komfortowy i nowoczesny dom wolnostojący posadowiony ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce położony w Stargardzie. Znakomita lokalizacja; willowa dzielnica i spokojna uliczka z dobrym dojazdem do cen...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 800 000 PLN (5 247 zł/m2)

6
2
343.03 m2
2018
15776596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25713160 15776596 AKTUALIZACJA CENY!!!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 225 m², z garażem 2. stanowiskowym w bryle budynku, zlokalizowany na przedmieściach Stargardu.Nieruchomość usytuowana na działce o łącznej powierzchni 808 m². W najbliższym otoczeniu za...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 295 000 PLN (5 756 zł/m2)

5
2
225 m2
2006
15888368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27810888 15888368 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego parterowego o powierzchni 97 m2 w Strachocinie. Działka o powierzchni 1025 m2. Dom sprzedawany w standardzie deweloperskim. Planowany termin ukończenia inwestycji: czerwiec 2026r. Układ pom...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

769 000 PLN (7 928 zł/m2)

4
1
97 m2
2026
15748060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25105236 15748060 Zielona Dolina – Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina – nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cichej dzielnicy Stargardu, z doskonałym dostępem do infrastruktury. Dojaz...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

618 760 PLN (6 975 zł/m2)

4
-
88.71 m2
2025
15711509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402782 15711509 Spokój, przestrzeń i prywatność. Dom wolno stojący dla Ciebie na pięknie zagospodarowanej działce 3.340 m2 dom z ogrodem, altaną, domkiem dla dzieci, garażem na 2 samochody. Pomieszczenie na narzędzia ogrodowe i rowery, nad garażem pomieszczenie stry...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 800 000 PLN (6 000 zł/m2)

6
2
300 m2
-
15883609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675328 15883609 To miejsce:do mieszkania i zarabiania jednocześnie,do wydzielenia dwóch funkcji pod jednym adresem,do zrobienia czegoś po swojemu, pełna swoboda w podziale przestrzeni — prywatnie, na wynajem, pod działalność. Nieruchomość o powierzchni ok. 212 m2 sk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

850 000 PLN (4 009 zł/m2)

4
2
212 m2
1999
15892353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898335 15892353 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cenionym Osiedlu Pyrzyckim (Osiedle Koralowe) Dom o powierzchni całkowitej 105 m², zaś użytkowej 93,85 m² został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życi...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

870 000 PLN (8 286 zł/m2)

5
2
105 m2
2020
15762960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25415484 15762960 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą parterowego domu położonego na nowo powstającym osiedlu w gminie Stargard.Nieruchomość położona jest w m. Poczernin, na granicy z gminą Maszewo, ok. 20 km od Stargardu, 12 km od Maszewa, 20 km od Szczecin-Dąbia, ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

995 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
85.22 m2
2024
15561900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21366527 15561900 GOTOWIEC INWESTYCYJNY-GOTOWE KWATERY PRACOWNICZE!! Świetna oferta ! Na sprzedaż działający biznes . Kwatery pracownicze mieszczące się w Stargardzie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, Obiekt składa się z 11 osobnych pokoi.- 6 pokoi o powierzchni 4...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

2 500 000 PLN (5 040 zł/m2)

12
8
496 m2
2001
15886482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27758526 15886482 Na sprzedaż niepowtarzalny dom, który od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i harmonii. Wybudowany w 1975 roku z myślą o rodzinie i codziennym komforcie, przez lata był pielęgnowany z ogromną dbałością – to miejsce, w którym naprawdę czuć histori...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 150 000 PLN (4 259 zł/m2)

6
3
270 m2
1975
15657832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23430493 15657832 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, wykończony w 2024 roku z wysokiej jakości materiałów. To doskonała propozycja dla osób, które cenią komfort, jasne wnętrza i przemyślane rozwiązania na co dzień. Dom jest gotowy do zamieszkania wystarczy wnieść...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

939 000 PLN (6 260 zł/m2)

4
2
150 m2
2024