• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15893596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915077 15893596 Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w Wołczkowie pośród kameralnej zabudowy jednorodzinnej, nowoczesna architektura, bardzo funk...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

779 000 PLN (9 713 zł/m2)

4
-
80.2 m2
2026
15883260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674811 15883260 Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m², położonego w malowniczej okolicy – Przystań Pomorzany.To doskonała propozycja dla osób poszukujących ucieczki od zgiełku miasta, pragnących cieszyć się ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

250 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży segment bliźniaka o pow. 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką ceramiczną Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na dużej zagospodarowanej działce o pow..4...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

6
3
250 m2
2004
15893489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27912275 15893489 Obejrzyj nieruchomość nie wychodząc z domu! Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną prezentacją.Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Podjuch, na górce. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.Dom o funkcjonal...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 099 000 PLN (5 294 zł/m2)

5
2
207.6 m2
1987
15891425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27897065 15891425 Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodno. Dzielnicę tą charakteryzuje bogata infrastruktura, wiele terenów zielonych (parki, skwery), punkty użyteczności publicznej, bliski dos...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 729 000 PLN (4 549 zł/m2)

12
3
380.11 m2
1980
15883040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673573 15883040 Opis:Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych.Pow...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
1
78.01 m2
2020
15888605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27818437 15888605 Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2.W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe z dwoma oddzielnymi kuchniami i łazienkami. Świetna lokalizacja blisko k...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 000 PLN (7 524 zł/m2)

6
2
159.5 m2
2004
15883415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675101 15883415 Dom w zabudowie bliźniaczej z 2014r. położony na Warszewie w miejscu dobrze skomunikowanym.Działka pow.702m2. Powierzchnia użytkowa domu 163.9 m2; całkowita 198.7 m2. Garaż pow.16,12m2.Parter - częściowo powierzchnia usługowa. Piętro - powierzchnia m...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (6 281 zł/m2)

5
1
199 m2
2014
15870086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27418908 15870086 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15883602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675322 15883602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15891394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896619 15891394 Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.Polecam na sprzedaż dom położony w pięknej okolicy, blisko lasu, komunikacji miejskiej, przedszkola, placu zabaw, orlika, sklepów. Dom wolnostojący, przestronny, dla dużej rodziny.Na parterze:salon o powierzc...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 999 000 PLN (9 863 zł/m2)

6
2
202.67 m2
2019
15891393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27896618 15891393 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej-typowego projektu z lat 70-tych tzw. kostka, położony na działce o powierzchni 477 m2.Dom zbudowany w 1978 roku, budowany dla siebie, z dobrej jakości materiałów ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (6 064 zł/m2)

4
2
140 m2
1978