• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 140

15885896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27743629 15885896 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy z użytkowym poddaszem w Grzędzicach.Powierzchnia domu 116m2 powierzchnia działki 505 m2.Nieruchomość znajduje się w spokojnej i rozwijającej się okolicy – idealna dla rodziny. Budynek jest obecnie ...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

950 000 PLN (8 190 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15555430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 21101341 15555430 Budynek z widokiem na morze z 8-ma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi położony w pierwszej linii zabudowy. Każdy lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym niemieckiej firmy Wellmann, sypialni oraz łazienki. Wszystkie mieszkania posiada...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

9 500 000 PLN (16 696 zł/m2)

12
9
569 m2
2016
15796244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26113873 15796244 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż dom parterowy wolnostojący z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita domu 222.75 m², użytkowa 171.34 m², działka 736 m².Dom składa się z:parter: - salon z jadalnią,- 2 pokoje (sypialnie)- ot...

Załom (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

1 199 000 PLN (5 383 zł/m2)

3
2
222.75 m2
2018
15575062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21641156 15575062 Na sprzedaż: Bliźniak z dużą działką w PłoniOferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 174 m², z salonem z kominkiem, tarasem, położony na pięknej, dużej działce o powierzchni 673 m². Nieruchomość znajduje ...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 299 000 PLN (7 466 zł/m2)

5
2
174 m2
2011
15344427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16357039 15344427 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Komfortowy i nowoczesny dom wolnostojący posadowiony ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce położony w Stargardzie. Znakomita lokalizacja; willowa dzielnica i spokojna uliczka z dobrym dojazdem do cen...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 800 000 PLN (5 247 zł/m2)

6
2
343.03 m2
2018
15897132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27995586 15897132 Dom nad morzem w Dźwirzynie na dużej, malowniczo położonej działce o powierzchni 1.218 m2, znajdujący się przy samym Porcie Rybackim w otoczeniu drzew, jedynie 400 m od jeziora oraz od morza i pięknej, szerokiej piaszczystej plaży z pawilonem z pokoj...

Dźwirzyno (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 490 000 PLN (9 313 zł/m2)

8
1
160 m2
1989
15795275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26092787 15795275 Dom NAD MORZEM w otoczeniu lasu! Czy nie brzmi jak marzenie?Na sprzedaż dom jednorodzinny w otoczeniu lasu o pow. całkowitej 322,45 m2, zlokalizowany na granicy Kołobrzegu - 8 km do morza.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- przestronny dom jednorodzinny na ...

Rościęcino (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 550 000 PLN (7 919 zł/m2)

8
3
322 m2
2006
15876748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27550893 15876748 Dom w Koszalinie w zabudowie szeregowej z tarasem, ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi na własnej posesji.Ten dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 126,03 m2 wybudowany został w 1990 roku i zlokalizowany jest na działce po...

Koszalin (Osiedle bukowe) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

840 000 PLN (6 667 zł/m2)

5
2
126 m2
1990
15745340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25056051 15745340 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 221,27 m2, znajdujący się w Zieleniewie przy samej granicy Kołobrzegu.Ten dwukondygnacyjny dom do kapitalnego remontu zlokalizowany na działce o pow. 250 m2 posiada na parterze 2...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (2 258 zł/m2)

8
3
221 m2
1937
15884027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692047 15884027 Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny z tarasem, przeszklonym przepięknym ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni ponad 26 m2 oraz z kuchnią letnią, zadaszoną wiatą, spiżarnią, garażem i pomieszczeniami gospodarczymi, z zadbanym ogrodem z oczkie...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

998 000 PLN (7 393 zł/m2)

4
1
135 m2
1927
15691121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24011731 15691121 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (12 wolnostojącego budynku) w Kamicy o pow. 106 m2, znajdujący się jedynie 2,3 km od Gościna, 8,7 km od Siemyśla i tylko 2 km od jeziora Kamienica z kąpieliskiem m.in. w Dargocicach i 20 km od mor...

Gościno (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

589 000 PLN (5 610 zł/m2)

3
2
105 m2
1930
15411863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940868 15411863 Dom wykończony w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania NA KAMERALNYM OSIEDLU W KOŁOBRZEGUGłówne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM MIASTA SPOKOJNA OKOLICA GARAŻ W BRYLE BUDYNKU ROZBUDOWANA IFRASTR...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 440 000 PLN (10 992 zł/m2)

5
1
131 m2
2021