• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie Gryfino

Znalezionych ofert: 8

15893521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27913514 15893521 Oferujemy na sprzedaż kompleks działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w okolicy ulicy Jesiennej w Gryfinie. Działki położone na lekkim wzniesieniu, w większości płaskie, z bardzo ładnym widokiem na okolicę. W ofercie posiadamy 8 sąsiadując...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

183 000 PLN

-
-
990 m2
-
15893520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27913513 15893520 Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana na intensywnie rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie. Nieruchomość o pow.870 m2, znajdująca się w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej, a także terenów zielonych, w bliskiej okolicy p...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

180 000 PLN

-
-
870 m2
-
15893436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27911252 15893436 Nowa oferta-oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w okolicy ulicy Jesiennej w Gryfinie. Działka o pow. 1302 m2 , płaska, i wymiarach 25m X 57 m. Z działki rozpościera się bardzo ładny widok na okolicę. Zgodnie z usta...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

218 000 PLN

-
-
1302 m2
-
15766288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25501128 15766288 Na sprzedaż działka komercyjna z aktualnym MPZP :- tereny usług biurowych, obsługi eksploatacyjnej budynków, gastronomii, handlu, kultury, rzemiosła, ochrony zdrowia- dopuszcza się lokalizację wbudowanej funkcji mieszkaniowej.Założenia :- maksymalnie...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

2 500 000 PLN

-
-
5675 m2
-
15883164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673575 15883164 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.W ofercie kształtna, regularna i płaska działka o słonecznej wystawie ogrodu w Gryfinie. Wokół wybudowane domy jednorodzinne.Do działki prowadzi droga utwardzona płytami.Na tym terenie obowiązuje plan zagos...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

250 000 PLN (237 zł/m2)

-
-
1057 m2
-
15748136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25105561 15748136 Na sprzedaż kompleks działek (8 szt) budowlanych z aktualnym MPZP :- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - dopuszcza się funkcję usługową..Założenia :- maksymalnie 2 kondygnacje, - wysokość budynków do 10 m,- wys. elewacji frontowej do 5 m2,...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

217 800 PLN (150 zł/m2)

-
-
1452 m2
-
15748134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25105562 15748134 Na sprzedaż kompleks działek (8 szt) budowlanych z aktualnym MPZP :- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - dopuszcza się funkcję usługową..Założenia :- maksymalnie 2 kondygnacje, - wysokość budynków do 10 m,- wys. elewacji frontowej do 5 m2,...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 308 780 PLN (110 zł/m2)

-
-
11898 m2
-
15640283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23062530 15640283 Na sprzedaż działka o powierzchni 392 m2 z pozwoleniem na budowę 2 lokali usługowych. Lokalizacja:Nieruchomość gruntowa położona w centrum Gryfina. W pobliżu znajdują się sklepy, stacja paliw, przystanek komunikacji miejskiej oraz osiedle mieszkani...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

400 000 PLN (1 020 zł/m2)

-
-
392 m2
-