• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie Lubczyna

Znalezionych ofert: 27

15883325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27674874 15883325 Działka położona w Lubczynie 26 km od Szczecina w okolicy ul. Niezapominajkowej i Kasztanowej o powierzchni 1403 m2 w cenie 60 złm2. Znajduje się w kompleksie 11 działek o zbliżonych powierzchniach niedaleko Mariny. W kształcie zbliżonym do kwadratu ...

Lubczyna (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

84 180 PLN

-
-
1403 m2
-
15883467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675098 15883467 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow. 3717 m2 położonej około 280 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna.Dojazd do działki pośredni poprzez drogą publiczną, oraz drogę wewnętrzną nabywaną w udziałach.W cenie działki uwzględniona j...

Lubczyna (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

167 265 PLN (45 zł/m2)

-
-
3717 m2
-
15883200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27673649 15883200 Działka rolna położona w Lubczynie w okolicy ul. Brzozowej i Kasztanowej o powierzchni 1508 m2 w cenie 60 złm2. Znajduje się w kompleksie 11 działek o zbliżonych powierzchniach. Wjazd z drogi wewnętrznej od strony południowej i zachodniej, ogród od ...

Lubczyna, Kasztanowa

92 280 PLN (60 zł/m2)

-
-
1538 m2
-
15883076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27673647 15883076 Działka rolna położona w Lubczynie w okolicy ul. Brzozowej i Kasztanowej o powierzchni 1548 m2 w cenie 60 złm2. Znajduje się w kompleksie 11 działek o zbliżonych powierzchniach. Wjazd z drogi wewnętrznej od strony północnej i zachodniej, ogród od st...

Lubczyna, Kasztanowa

92 880 PLN (60 zł/m2)

-
-
1548 m2
-
15016268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 6943977 15016268 W ofercie działka o powierzchni 875m2 położona w Lubczynie w pobliżu jeziora Dąbie. Działka rolna RV i ŁV. Dojazd drogą utwardzoną. Media w drodze - prąd i woda.Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście...

Lubczyna (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

95 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
875 m2
-
15882953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27673385 15882953 Działka rolna położona w Lubczynie w okolicy ul. Niezapominajki i Kasztanowej o powierzchni 1508 m2 w cenie 60 złm2. Znajduje się w kompleksie 11 działek o zbliżonych powierzchniach. Wjazd z drogi wewnętrznej od strony południowej i zachodniej, ogród...

Lubczyna, Kasztanowa

97 140 PLN (60 zł/m2)

-
-
1619 m2
-
15882729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673213 15882729 Na sprzedaż działka budowlan o powierzchni 3700 m2 z potencjałem inwestycyjnym! Szukasz azylu blisko natury, a jednocześnie lokaty kapitału? Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem rekreacyjnym w miejscowości Lubczyna, położona zaledwie kilka minut ...

Lubczyna (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

590 000 PLN (159 zł/m2)

-
-
3700 m2
-
15343536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16326965 15343536 !!! NOWA NIŻSZA CENA!!!Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow. 7387 m2 położonej około 1500 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna.Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną o nawierzchni gruntowej.Bezpośrednio przy działce znajduje...

Lubczyna (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

184 675 PLN (25 zł/m2)

-
-
7387 m2
-
15882608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27671256 15882608 !!! NOWA NIŻSZA CENA!!!Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży projektowanej do wydzielenia działki o pow. 4258 m2 położonej około 1500 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna.Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną o nawierzchni gruntowej.W odl...

Lubczyna (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

106 450 PLN (25 zł/m2)

-
-
4258 m2
-
15516536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20293504 15516536 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow.3000 m2 położonej około 1500 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna.Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną o nawierzchni gruntowej.W odległości ok. 500 m od nieruchomości znajduje się główn...

Lubczyna (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

120 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15443442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18675228 15443442 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow.3978 m2 położonej około 1200 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna.Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną o nawierzchni gruntowej.W odległości ok. 400 m od nieruchomości znajduje się główn...

Lubczyna (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

258 570 PLN (65 zł/m2)

-
-
3978 m2
-
15827002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26626873 15827002 Działka budowlana położona w Lubczynie 26 km od centrum Szczecina w okolicy ul. Brzozowej i Kasztanowej o powierzchni 1300 m2 w cenie 60 złm2. Znajduje się w kompleksie 11 działek o zbliżonych powierzchniach. Działka o kształcie prostokąta o boku prz...

Lubczyna, Kasztanowa

81 060 PLN (60 zł/m2)

-
-
1351 m2
-