• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie Tanowo

Znalezionych ofert: 25

15893217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27904205 15893217 CENTRUM TANOWA Oferuję do sprzedaży działkę pod budowę wymarzonego domu, położoną z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie z doskonałym dojazdem do Szczecina oraz Polic. Dojazd pod samą działkę drogą asfaltową. Sąsiednie działki zabudowaneTanowo t...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

350 000 PLN

-
-
870 m2
-
14656574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17465 14656574 Oferujemy do sprzedaży działki w Tanowie, z planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem terenu na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (powierzchnia zabudowy do 30%). Położenie działek w bardzo dobrej lokalizacji na terenie nowo powstający...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

310 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15883445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675166 15883445 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek w Tanowie znajdujących się pomiędzy ulicami Dębową a Szczecińską, między istniejącymi zabudowaniami.Wielkość i wymiary działek:1288 m2 - około 40 m x 32 m1406 m2 - około 43 m x 33 mAtrakcyjna cena: 200 PL...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

257 600 PLN

-
-
1288 m2
-
15575254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21645084 15575254 Działki budowlane o powierzchni 1258m2,1159m2- REZERWACJA (umowa przedwstępna) , w miejscowości Tanowo gm. Police. Działki są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w dwóch obszarach. Dwie mniejsze w obszarze budownictwa ...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

377 400 PLN

-
-
1258 m2
-
15366012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16915662 15366012 Mamy do zaoferowania działki w Tanowie przy ul. Brzozowej w cichym i urokliwym miejscu, dla osób ceniących sobie spokój. Proponujemy kilka działek odpowiedni podzielonych o różnych powierzchniach od 1203m2 do 2647m2, za cenę 280złm2.Działki są objęte...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

361 760 PLN

-
-
1292 m2
-
15226529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13237540 15226529 Do sprzedania nieruchomość położona w spokojnym miejscu w Tanowie. Nieruchomość składa się z 2 działek:- działka o obszarze 838 m2, wg planu zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą; ...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

280 000 PLN

-
-
2494 m2
-
15468743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19244465 15468743 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 1.7400 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 1.7400 ha.Niniejsza działka o powierzchni 1.7400 ha została podzielona...

Tanowo, Szczecińska

3 700 000 PLN (213 zł/m2)

-
-
17400 m2
-
15385985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17376037 15385985 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3362 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0.3362 ha.Działka ww powstała w wyniku podziału działki o łącznej powi...

Tanowo, Szczecińska

504 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3362 m2
-
15385980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17376036 15385980 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3144 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0.3144 ha.Działka ww powstała w wyniku podziału działki o łącznej powi...

Tanowo, Szczecińska

471 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3144 m2
-
15385943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17375469 15385943 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3143 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0.3143 ha.Działka ww powstała w wyniku podziału działki o łącznej powie...

Tanowo, Szczecińska

471 400 PLN (150 zł/m2)

-
-
3143 m2
-
15882787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27673362 15882787 Działka inwestycyjna z uzbrojeniem – Usługi Rzemieślnicze + Dom! ​Szukasz miejsca, gdzie od razu możesz planować budowę? Ta nieruchomość to połączenie doskonałych parametrów planistycznych z gotową infrastrukturą techniczną. ​Media bezpośrednio pr...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

477 960 PLN (280 zł/m2)

-
-
1707 m2
-
15882830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673447 15882830 OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE W TANOWIE. W SUMIE 6 DZIAŁEK PRZY ULICY WIOSENNEJ. NA DZIAŁKACH MOŻNA ZREALIZOWAĆ BUDOWĘ 6 DOMKÓW DWULOKALOWYCH.CZYLI W SUMIE 12 POŁÓWEK BLIŹNIKÓWPOWIERZCHNIA UŻYTKOWA KAŻDEJ POŁÓWKI BLIŹNIAKA TO 139,87 m2. MOŻ...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 500 000 PLN (341 zł/m2)

-
-
4400 m2
-