• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie Wicie Bursztynowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wicie i Bursztynowa

Znaleźliśmy 2,065 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Zachodniopomorskie

15891240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27893174 15891240 Na sprzedaż działka budowlana, Łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 97.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 11 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 2288 o powierzchni 663 m2, położona w obrębie ewidencyjnym Łącko, gmin...

Łącko (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

97 000 PLN

-
-
663 m2
-
15859858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27176967 15859858 Oferta na wyłączność Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Rewalu w odległości 700 m od morza. Działka do szybkiej zabudowy o powierzchni 804 m2. Działka o kształcie kwadratu. Dojazd do działki drogą gminną oraz drogą wewnętrzną. Działka ma wydaną d...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

522 600 PLN

-
-
804 m2
-
15859857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27176964 15859857 Oferta na wyłączność Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Rewalu w odległości 700 m od morza. Działka do szybkiej zabudowy o powierzchni 3020 m2. Działka o kształcie kwadratu. Dojazd do działki drogą gminną oraz drogą wewnętrzną. Działka ma wydaną ...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 661 000 PLN

-
-
3020 m2
-
15896735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27988043 15896735 Działka o powierzchni 900 m2 położona w miejscowości Giżyn w niewielkiej odległości od jeziora Miedwie.Dla terenu na którym znajduje się działka został opracowany Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.Ustalenia funkcjonalne: Ustala się nastę...

Giżyn (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

108 000 PLN

-
-
900 m2
-
15692358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24041722 15692358 Działka budowlana położona w Pogorzelicy 1800 m od piaszczystej plaży. Nieruchomość o powierzchni 844 m kw objęta planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia zabudowy do 40% pow. terenu. Działka w kształci...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

245 000 PLN

-
-
844 m2
-
15745838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25065638 15745838 Na sprzedaż: działka budowlana 1182 m² w spokojnej części Gąsek – kilka minut od plaży!Idealne miejsce na dom całoroczny lub wakacyjny – płaska, sucha działka w otoczeniu natury, gotowa pod inwestycję. Spokój, przestrzeń i bliskość morza tworzą ideal...

Gąski (Paprotno) (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

275 000 PLN (233 zł/m2)

-
-
1182 m2
-
15745827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25065637 15745827 Na sprzedaż: działka budowlana 1002 m² nr 11142 w spokojnej części Gąsek – kilka minut od plaży!Idealne miejsce na dom całoroczny lub wakacyjny – płaska, sucha działka w otoczeniu natury, gotowa pod inwestycję. Spokój, przestrzeń i bliskość morza two...

Gąski (Paprotno) (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

260 000 PLN (259 zł/m2)

-
-
1002 m2
-
15747897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25102897 15747897 Działki budowlane – Mierzyn Uzbrojone, blisko do szkoły i lasu Od 814 do 1014 m² Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Mierzynie – w pobliżu Szkoły Podstawowej i lasu. Idealne miejsce do b...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

499 000 PLN

-
-
847 m2
-
12317556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 84071 12317556 Działka budowlana w Skolwinie ok. Papierni Skolwin , powierzchnia 11500 m2, w kształcie prostokąta 58 x200, z bezpośrednim wjazdem z ul. Stołczyńskiej. Media - prąd, woda, kanalizacja, gaz w ulicy Stołczyńskiej. W Miejscowym planie zagospodarowani...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 297 450 PLN

-
-
11570 m2
-
15731951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24797255 15731951 Do sprzedaży działka położona w Mierzynie z wydanymi warunkami zabudowy, oraz pozwoleniem na budowę. Ulica Widokowa, boczna od Długiej. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 20, wysokość do 9 metrów. Prostokąt o wymiarach 45x37m. Działka w pełni uz...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

850 000 PLN

-
-
1687 m2
-
15024289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7253485 15024289 Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bliską odległością od Zalewu Kamieńskiego. Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym ...