• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zachodniopomorskie Bobolin Zacisze

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zacisze i Bobolin

Znaleźliśmy 472 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Zachodniopomorskie

15367194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 16938467 15367194 Tylko u Nas!Powierzchnia 67m2 + piwnicaLokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza.W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową o...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (7 448 zł/m2)

1
-
67 m2
2000
15548206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20903109 15548206 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację ( 10 km od Szczecina)Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój, łazienka oraz...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 850 000 PLN (1 492 zł/m2)

1
-
1240 m2
1960
15704353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24262452 15704353 Miejsce parkingowe położone na osiedlu Park Leśny Szczecin Zdroje. Osiedle ogrodzone, bezpieczne, monitorowane, wjazd za szlabanem. Przedmiotem sprzedaży jest:- miejsce parkingowe (równoległe) – 11,5 m2 - szerokie, łatwe parkowanie, dużo wygodniejsze...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

22 500 PLN (1 957 zł/m2)

1
-
11.5 m2
2014
13908242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2215797 13908242 Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2. Wjazd do hal z poziomu 0, wysokość budynków 6,5m, posadzki bezpyłowe o nośności do 50...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 400 000 PLN (1 974 zł/m2)

1
-
7800 m2
2014
15820576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633130 15820576 Oferuję na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 76,40 m², położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Białogardu, przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Połczyńskiej, tuż przy rondzie Mieczysława Lisa. To miejsce o bardzo dużym nat...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

328 000 PLN (4 316 zł/m2)

1
-
76 m2
1970
15751692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25145699 15751692 Cena 1.980.000,- zł plus 23 % VAT razem 2.435.400,- zł bruttoNa sprzedaż dochodowa restauracja w Kołobrzegu, około 300 metrów od plaży, położona w zachodniej części miasta, w bardzo bliskim sąsiedztwie Grzybowa. Restauracja jest w pełni wyposażona - ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 980 000 PLN (23 855 zł/m2)

3
-
83 m2
-
15382545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17309901 15382545 Lokal użytkowy położony w zachodniej części Kołobrzegu przy ul. Wylotowej.Lokal usytuowany na parterze budynku III piętrowego, w chwili obecnej wykorzystywany jest na działalność biurową.Wysokość pomieszczeń 3,5 m, podłoga - terakota, ściany - gładź ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (12 000 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15183520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11929556 15183520 OFETA BIZNESOWA.prosperujący obiekt letniskowo-wypoczynkowy w Rogowie k. KołobrzeguPrzedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonującego nadmorskiego ośrodka letniskowego w Rogowie, w odległości niespełna 400 metrów od pięknej, szerokiej i...

Rogowo (Rogowo) (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

3 800 000 PLN (8 444 zł/m2)

11
-
450 m2
-
12455270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92330 12455270 BARDZO DOBRZE PROSPERUJĄCA RESTAURACJA W KOŁOBRZEGU.LOKALIZACJA- lokal piwniczny w ścisłym centrum miasta w pobliżu Ratusza MiejskiegoPRZEZNACZENIE- działalność gastronomicznaAKTUALNA DZIAŁALNOŚĆ- restauracjaOPIS LOKALU- lokal posiada wejście od głów...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 175 300 PLN (10 017 zł/m2)

11
-
317 m2
1998
12455001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 92305 12455001 Na sprzedaż II kondygnacyjny budynek produkcyjno - magazynowy zlokalizowany w Kołobrzegu na osiedlu Lęborskim.Ogrzewanie: brak - możliwość podłączenia się do sieci miejskiej ( jest stare przyłącze).Uzbrojenie:energia 380 kW, woda, kanalizacjaBudynek ...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 500 000 PLN (2 724 zł/m2)

11
-
1652 m2
-
12455010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92301 12455010 Przedstawiamy Państwu budynek produkcyjno, biurowo, mieszkalny położony w miejscowości Sławoborze przy głównej trasie Kołobrzeg - Świdwin.Obiekt położona w sąsiedztwie pięknego lasu iglastego na działce o pow. ok. 7.400 m2 ogrodzonej i zagospodarowan...

Sławoborze (Zachodniopomorskie, gm. Sławoborze)

1 302 465 PLN (1 501 zł/m2)

11
-
868 m2
-
12454948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny centrum handlowe 92287 12454948 GALERIA MOLO KOŁOBRZEG !!!Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 46,35 m2 znajdujący się na pietrze galerii handlowej zlokalizowanej w środku pięknego zabytkowego parku a jednocześnie przy jednej z najbardziej uczęszczanych ulic prowadzą...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

11
-
46 m2
-