• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Bonin

Znalezionych ofert: 24

15702353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233654 15702353 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

281 240 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
35.6 m2
2024
15702371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233653 15702371 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

303 992 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
38.48 m2
2024
15702374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233647 15702374 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

324 374 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
41.06 m2
2024
15702365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233659 15702365 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

306 520 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
38.8 m2
2024
15702357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24233641 15702357 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

431 261 PLN (7 900 zł/m2)

3
1
54.59 m2
2024
15702372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233661 15702372 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

384 098 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
48.62 m2
2024
15702368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233660 15702368 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

384 098 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
48.62 m2
2024
15702375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233655 15702375 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

384 019 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
48.61 m2
2024
15702364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24233652 15702364 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

436 712 PLN (7 900 zł/m2)

3
1
55.28 m2
2024
15702355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233649 15702355 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

383 782 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
48.58 m2
2024
15702363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24233643 15702363 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

430 076 PLN (7 900 zł/m2)

3
1
54.44 m2
2024
15630988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22863482 15630988 Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, starannie wykonane mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w malowniczej, zielonej okolicy na przedmieściach Koszalina - Bonin. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury, a ...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

390 023 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
49.37 m2
2024