• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Goleniów

Znalezionych ofert: 19

15824586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26622606 15824586 WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWANa sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maja w Goleniowie. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukają...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

559 000 PLN (4 290 zł/m2)

4
1
130.3 m2
1930
15895010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27956003 15895010 Mieszkanie z potencjałem – parter domu dwurodzinnego z ogródkiem i garażem Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze domu dwurodzinnego, idealne dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

620 000 PLN (8 580 zł/m2)

3
1
72.26 m2
1980
15883285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674835 15883285 Na sprzedaż oferta mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego w Goleniowie. Mieszkanie położone na 1 piętrze, 4 lokalowego budynku mieszkalnego położonego w spokojnej dzielnicy miasta. Przestronne pokoje z ładną ekspozycją na słońce, duża kuchnia i widn...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

550 000 PLN (8 079 zł/m2)

3
1
68.08 m2
1960
15822793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26613936 15822793 Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą mieszkania z garażem na sprzedaż w Goleniowie. Mieszkanie o powierzchni 54,90 m2, na które składają się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z wyjściem na balkon, - duża łazienka z prysznicem i sz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

545 000 PLN (9 927 zł/m2)

2
1
54.9 m2
2008
15708030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24333718 15708030 NOWA NIŻSZA CENA !!!!Tylko teraz wyjątkowa oferta na to mieszkanie – funkcjonalny układ, dobra lokalizacja i cena, która robi różnicę. Nie przegap tej okazji!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ATRAKCYJNEGO, bezczynszowego mieszkania znajdującego s...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

529 000 PLN (7 872 zł/m2)

4
1
67.2 m2
1945
15136468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10679590 15136468 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

659 000 PLN (5 169 zł/m2)

4
1
127.5 m2
2025
15883050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27673594 15883050 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania, w zabudowie bliźniaczej, na nowopowstającym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym przy ul. Szuwarowej w Goleniowie. Teren położony na wzgórzu, z widokiem na panoramę miasta.Prze...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (5 333 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2025
15136490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10679738 15136490 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowych mieszkań, w zabudowie dwulokalowej, na nowopowstającym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym przy ul. Rybackiej w Goleniowie. Teren położony na wzgórzu, z widokiem na panoramę miasta.Przedm...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

659 000 PLN (5 169 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2025
15748251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25108323 15748251 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w promocyjnej cenie!Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,7 m², znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

395 100 PLN (9 708 zł/m2)

2
1
40.7 m2
2024
15759093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25335533 15759093 Na sprzedaż kawalerka w promocyjnej cenie!Oferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,1 m², znajdującą się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

314 100 PLN (9 785 zł/m2)

1
1
32.1 m2
2024
15831096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26686042 15831096 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w super cenie!Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,1m², znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

470 000 PLN (9 198 zł/m2)

2
1
51.1 m2
2024
15748248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25108322 15748248 Na sprzedaż kawalerkaOferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,3 m², znajdującą się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz.Główne informacje- ogrzewanie...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

369 000 PLN (11 424 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2024