• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Police

Znalezionych ofert: 45

15721340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24602247 15721340 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - kawalerka 32,29 m2 na ostatnim 8 piętrze, z niezaburzonym widokiem na las i Police. Blok posiada wyremontowaną windę z 2016 roku.Mieszkanie wymaga generalnego remontu, ale okna są plastikowe z 2008 roku, ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

249 000 PLN (7 711 zł/m2)

1
1
32.29 m2
1979
15885923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743831 15885923 Na sprzedaż: 3 pokoje klimatyzacja balkon z markizą bez wkładu gotowe do zamieszkania REZERWACJAKomfortowe mieszkanie o powierzchni 61,82m², położone w Policach na 2 piętrze bloku 4 piętrowego.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, funkc...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

515 000 PLN (8 327 zł/m2)

3
1
61.85 m2
1983
15894397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27941671 15894397 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,95 m², położone na 1 piętrze budynku. Mieszkanie znajduje się w dobrym stanie technicznym i nadaje się do zamieszkania lub własnej aranżacji według potrzeb przyszłego właściciela.Mieszka...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

369 000 PLN (7 103 zł/m2)

2
1
51.95 m2
1930
15882864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673327 15882864 Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,47m2, położone na trzecim piętrze w 4 piętrowym bloku w Policach.Budynek jest w pełni docieplony i utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym. Budynek wyposażony w ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

385 000 PLN (7 200 zł/m2)

3
1
53.47 m2
1975
15883679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675399 15883679 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2004 roku. Lokal znajduje się w samym centrum nowej części Polic, przy ulicy Robotniczej w Szczecinie.Doskonały dostęp do infrastruktury...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

475 000 PLN (9 065 zł/m2)

3
1
52.4 m2
2004
15771311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25576529 15771311 Na sprzedaż własnościowe, gotowe do wprowadzenia i zamieszkania, 3. pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na 6. piętrze wysokiego bloku.Nieruchomość znajduje się w centrum nowej części Polic, na terenie atrakcyjnie zlokalizowanego osiedla Gryf...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

510 000 PLN (8 293 zł/m2)

3
1
61.5 m2
1976
15883599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675116 15883599 Oferuję na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w Policach, na zielonym osiedlu Gryfitów.W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz obiekty użyteczności publicznej, blisko do szkół.Na powierzchnię 47,9...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

449 000 PLN (9 370 zł/m2)

3
1
47.92 m2
1975
15882887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673226 15882887 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 1930 roku.Lokal o powierzchni użytkowej 67,99 m² został dodatkowo wzbogacony o około 20 m² przestrzeni na poddaszu, co ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

530 000 PLN (6 023 zł/m2)

4
1
88 m2
1930
15896435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27980048 15896435 Dwupoziomowy apartament! ul. Bankowa 61,22 m² ok. 75 m² po podłodzeOferujemy Państwu na sprzedaż fantastyczny dwupoziomowy lokal mieszkalny o funkcjonalnym układzie i ponadstandardowej przestrzeni użytkowej, usytuowany w budynku z cegły z 2009 rok...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

550 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
-
61.22 m2
2009
15883000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673195 15883000 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania położonego w Policach przy ul. Roweckiego. Lokal o powierzchni: 54,46 m2 składa się z dwóch dużych, rozkładowych pokoi, w tym przestronnego salonu z wyjściem na b...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

398 000 PLN (7 308 zł/m2)

2
1
54.46 m2
1980
15889732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27860468 15889732 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTo przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m² znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 1979 roku. Nieruchomość składa się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Do mieszkania przynależy balkon oraz pi...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

590 000 PLN (8 082 zł/m2)

4
-
73 m2
1979
15894620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946541 15894620 Na sprzedaż bardzo ładne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 61,47 m², położone na parterze docieplonego czteropiętrowego budynku w Policach przy ul. Zamenhofa.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypia...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

475 000 PLN (7 727 zł/m2)

3
-
61.47 m2
1989