• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 77

15883189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673627 15883189 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się tuż przy zjeździe z trasy S10 – to świetna propozycja dla osób dojeżdżających do pracy S10-tką oraz rodzi...

Stargard (Giżynek) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

350 000 PLN (6 162 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1950
15897160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995947 15897160 Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku z 2011 roku. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem.Lokalizacja:Wojska Polskiego Czynsz ok. 1000 zł (w zależn...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

569 000 PLN (8 455 zł/m2)

3
1
67.3 m2
2011
15882773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673333 15882773 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Czeskiej na popularnym osiedlu Chopina w Stargardzie.Lokal przeszedł w 2025 roku generalny remont, podczas którego wymieniono : nowa instalacja elektrycznanowa armatura, sanita...

Stargard (Os. chopina) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

385 000 PLN (10 071 zł/m2)

2
1
38.23 m2
1980
15763567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25429749 15763567 Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 120,42 m², położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Stargardu.Lokal dotychczas pełnił funkcję salonu kosmetyczno-fryzjerskiego, dzięki czemu świetnie nadaje się zarówno na cele mieszka...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

635 000 PLN (5 273 zł/m2)

4
1
120.42 m2
1940
15823529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26620728 15823529 Na sprzedaż bardzo słoneczna kawalerka położona w atrakcyjnej lokalizacji na Starym Mieście.Mieszkanie doskonale doświetlone, z dużym potencjałem aranżacyjnym.Nieruchomość ma powierzchnie 26m2 i składa się z:- dużego pokoju z wnęką na łóżko z balkone...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

220 000 PLN (8 462 zł/m2)

1
1
26 m2
1976
15831067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26685962 15831067 Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku. Gotowe do zamieszkania - nie wymaga nakładów finansowych. Układ mieszkania:• salon jasny i przestronny, idealny do codziennego wypoczynku• o...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

425 000 PLN (8 164 zł/m2)

2
1
52.06 m2
-
15893920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27922302 15893920 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m² na Osiedlu Letnim w Stargardzie.To propozycja dla osób, które szukają przestronnego, funkcjonalnego mieszkania. Lokal jest po remoncie, wykończony w nowoczesnym i przytulnym stylu, s...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

539 000 PLN (7 700 zł/m2)

4
1
70 m2
1987
15840084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26765627 15840084 NOWOCZESNE 2 POKOJE KLIMATYZACJA OS. OGRODY ŁUKASIEWICZAKomfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku. Wnętrze słoneczne, zaprojektowane w eleganckiej, spójnej stylistyc...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

469 000 PLN (11 725 zł/m2)

2
1
40 m2
2020
15896695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27985105 15896695 .Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się zaledwie 5 minut drogi spaceremod centrum Stargardu..Nieruchomość to zadbana, 2-poziomowa przestrzeń gotowa do wprowadzenia OD ZARAZ..Nie musisz martwić się o miejsce parkingowe!W CENI...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

510 000 PLN (6 892 zł/m2)

4
2
74 m2
1980
15883267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674817 15883267 3 pokojowe mieszkanie 73,87 m² Stargard ul. Armii Krajowej balkon piwnica Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,87 m², położone w Stargardzie przy ul. Armii Krajowej, na 3. piętrze nis...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

557 000 PLN (7 540 zł/m2)

3
1
73.87 m2
1991
15893435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911251 15893435 Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję — i są takie, które mają klimat, charakter i sprawiają, że od pierwszego kroku czujesz się „u siebie”.Położone w odrestaurowanej, ocieplonej kamienicy w Stargardzie, zachwyca przestrzenią, światł...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

390 000 PLN (6 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1910
15774872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25659768 15774872 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m² położone na II piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Stargardu. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do odświeżenia lub niewielkiego remontu – daje duże możliwości aranżacyjne.Uk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

295 000 PLN (6 860 zł/m2)

2
1
43 m2
1971