• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 935

15893689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916277 15893689 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego na oś. Kasztanowe w Szczecinie - dzielnica Załom.Mieszkanie położone jest na 4 piętrze ocieplonego niskiego budynku z 1986 roku. Na powierzchnię około 49 m2 składają się...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (8 729 zł/m2)

2
1
49.26 m2
1986
15893688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916078 15893688 Mieszkanie z dużym balkonem z pięknymi widokami, położone w zadbanym wysokim bloku na Os. Słonecznym.Lokal do remontu, co daje wielkie możliwości aranżacyjne - możliwość wyremontowania wg swojego wymarzonego standardu!ATUTU MIESZKANIA:-duże pomieszcz...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (8 061 zł/m2)

2
1
49 m2
1977
15887591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787663 15887591 Zadbane mieszkanie 2-pokojowe w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy.ATUTY MIESZKANIA:-kompaktowa powierzchnia idealna dla singla-zadbane pomieszczenia-kuchnia z oknem-łazie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

305 000 PLN (9 187 zł/m2)

2
1
33.2 m2
1891
15829232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602460 15829232 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,56 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 178 m² oraz tarasem z deski egzot...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (14 370 zł/m2)

3
1
62.56 m2
2017
15893666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915775 15893666 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej pięknej kamienicy w centrum w pobliżu Parku Żeromskiego. Lokal jest w stanie dobrym, do ewentualnego odświeżenia, był w ostatnich latach gruntownie remontowany. Mieszkanie pierwotnie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (8 824 zł/m2)

3
-
85 m2
1910
15883265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674816 15883265 Do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe, rozkładowe, zlokalizowane na wysokim parterze niskiego, ocieplonego budynku, w cichej, zielonej uliczce Niebuszewa. Przed budynkiem i wzdłuż całej uliczki ogólnodostępne, bezpłatne miejsca do parkowania oraz spor...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 699 zł/m2)

2
1
44.03 m2
1935
15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930
15893582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914873 15893582 Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie poszukuje nowego właściciela.Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 70,55m2, w której skład wchodzą:salon z wyjściem na balkon2 sypialnieduży przedpokójłazienkakuchnia z jadalniąMieszkanie pierwotnie posiadało 4 pokoj...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (8 916 zł/m2)

3
1
70.55 m2
1987
15581058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21789023 15581058 ZARABIAJ 8 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE JUŻ TERAZ! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina.Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych miesięcznie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- Całkowicie wyremontowane w 2...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 039 900 PLN (7 999 zł/m2)

6
1
130 m2
1930