• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Tanowo Szczecińska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tanowo i Szczecińska

Znaleźliśmy 2,510 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Zachodniopomorskie

15893191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27903033 15893191 Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z loggią w ścisłym centrum - 1 Maja!Przedstawiamy przytulne dwupokojowe własnościowe mieszkanie o 2-stronnej ekspozycji okiennej, umiejscowione na czwartym piętrze bloku, znajdującego się w centralnej części Koszalina, ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

269 000 PLN (6 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15856705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27103238 15856705 Rewelacja – 2-pokojowe mieszkanie na Przylesiu w świetnym standardzie - Wańkowicza!Przedstawiamy elegancko i nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na drugim piętrze bloku, umiejscowionego na genialnym pod względem i...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15852840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27041774 15852840 Duża kawalerka na śródmieściu – Koszalin, ul. Głowackiego !Prezentujemy dochodową inwestycję zlokalizowaną na zacisznym osiedlu, jednak w pobliżu centrum, przy ul. Głowackiego w Koszalinie!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZEUnikalna nieruchomość ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

239 000 PLN (7 967 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15834440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26714679 15834440 2-pokojowe mieszkanie nad jeziorem w malowniczej miejscowości KRĄG w woj. zachodniopomorskim !!!!!! OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!Prezentujemy odseparowaną od miejskiego zgiełku nieruchomość, gwarantującą prywatność, ciszę, spokój i relaks. Zna...

Polanów (Zachodniopomorskie, gm. Polanów)

169 000 PLN (3 250 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15815196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638401 15815196 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem – Reymonta!Przedstawiamy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze bloku, mieszczącego się w centralnej części Koszalina, przy ul. W. Reymonta.Nieruchomość o dwustronnej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (8 024 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15504784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20033626 15504784 Przytulna kawalerka umeblowana w przyjemnej lokalizacji – Lechicka!Przedstawiamy przestronne 1-pokojowe mieszkanie z niewielkim balkonem, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego na znajdującym się w niewielkiej odległości od centrum osiedlu z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15883002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673201 15883002 To nie jest „okazja roku” od handlarza. To mieszkanie dla kogoś, kto docenia, że najbrudniejsza robota jest już zrobiona - kuchnia, łazienka i przedpokój. Wchodzisz, odświeżasz tylko salon i dwie sypialnie i otwierasz szampana. 61,2 m2Salon z balkon...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

474 000 PLN (7 745 zł/m2)

3
1
61.2 m2
1980
15893441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911250 15893441 Nowa oferta- oferujemy na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe położone na III piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych.Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe otoczone innymi lokalami, co gwarantuje niskie rachunki z tytułu centralnego ogrzewania. Powierzchn...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

415 000 PLN (6 587 zł/m2)

3
-
63 m2
1987
15369737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16995335 15369737 Gumieńce os. Nowa Cukrowa świetne umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wydania od zaraz.Duży pokój z aneksem kuchennym ok 28m2, sypialnia ok 10m2. Łazienka razem z WC ok 5m2W pokojach na podłodze panele, okna pcv z roletami ze...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (13 067 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2018
15893234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906064 15893234 Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend, a są takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ten apartament w Polanki Park łączy spokój nadmorskiego parku, bliskość plaży i komfort prywatnej strefy SPA.ApartamentowiecPolanki Park to nowoczesny, ka...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (14 796 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15893194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27903301 15893194 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie w centrum miasta. Zostało odświeżonie na ścianach położona gładź gipsowa. Na podłogach położone panele podłogowe. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Własność z KW. Nie jest umeblowane. Do własnej aranżacji...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

300 000 PLN (6 977 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017