• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Trzęsacz Lotniarzy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Trzęsacz i Lotniarzy

Znaleźliśmy 2,503 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Zachodniopomorskie

15890417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876224 15890417 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie możliwości własnej aranżacji i dostosowania przestrzeni do indywidualny...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 378 zł/m2)

2
1
45.95 m2
1964
15890353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875847 15890353 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m², położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach: salon – 17,3 m² ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (7 629 zł/m2)

3
1
68.03 m2
1974
15807149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26363071 15807149 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum Szczecina.Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe Turzyn, uczeln...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 573 zł/m2)

2
1
47.53 m2
1920
15895526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962239 15895526 Na sprzedaż mieszkanie - osiedle Miodowy Dom, KołobrzegNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu Miodowy Dom w Kołobrzegu. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w odległości niecałego ki...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15895451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962238 15895451 Na sprzedaż mieszkanie - osiedle Miodowy Dom, KołobrzegNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu Miodowy Dom w Kołobrzegu. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w odległości niecałego ki...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2018
15740140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24947187 15740140 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego budynku.Na powierzchnię 44,87 m2 składają się:- dwa ustawne pokoje;- osobna kuchnia;- łazienka z oknem;- osobne WC;- przedpokój.Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego.Do mieszkani...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
44.87 m2
1920
15882864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673327 15882864 Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,47m2, położone na trzecim piętrze w 4 piętrowym bloku w Policach.Budynek jest w pełni docieplony i utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym. Budynek wyposażony w ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

385 000 PLN (7 200 zł/m2)

3
1
53.47 m2
1975
15894711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948439 15894711 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935
15896559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982599 15896559 Na sprzedaż prezentuję mieszkanie o powierzchni 61,74 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy Matejki w Szczecinku. W budynku znajdują się tylko dwa lokale mieszkalne, co gwarantuje mieszkańcom dużą prywatność i spokój.B...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

439 000 PLN (7 197 zł/m2)

3
1
61 m2
1930
15884533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27706544 15884533 Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich atrakcji miasta.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

735 000 PLN (26 650 zł/m2)

1
1
27.58 m2
2023
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021