• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Warzymice

Znalezionych ofert: 21

15882805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673399 15882805 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2 (ok. 60 m2 po podłodze), usytuowane na II piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach.Mieszkanie 2- poziomowe. I poziom 33,52 m2, drugi poziom 13,12 m2 powierzchni użytkowej.I POZIOM: sa...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

570 000 PLN (12 221 zł/m2)

2
1
46.64 m2
2008
15841802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26798152 15841802 Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwupoziomowego mieszkania usytuowanym na zamkniętym osiedlu Tęczowe Ogrody na szczecińskich Warzymicach.Świetna dla pary, rodziny z dzieckiem lub singla szukających bezpieczeństwa i dodatkowej przestrzeni w dobrze skomuni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

498 000 PLN (10 075 zł/m2)

3
1
49.43 m2
2007
15883634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675354 15883634 Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwupoziomowego mieszkania usytuowanym na zamkniętym osiedlu Tęczowe Ogrody na szczecińskich Warzymicach.Świetna dla pary, rodziny z dzieckiem lub singla szukających bezpieczeństwa i dodatkowej przestrzeni w dobrze skomuni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

498 000 PLN (10 075 zł/m2)

3
1
49.43 m2
2007
15796871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26132732 15796871  Tu zaczyna się Twój nowy rozdział – 3 pokojowy apartament marzeń w Szczecinie - Warzymicach Są miejsca, w których od razu czujesz się jak w domu.Takie, do których wchodzisz i od progu masz wrażenie, że wszystko tu do siebie pasuje – zapach, świat...

Warzymice (Warzymice) (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

799 000 PLN (12 180 zł/m2)

3
1
65.6 m2
2008
15450651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18849008 15450651 Oferujemy do sprzedania przestronny i słoneczny apartament z tarasem oraz dużym ogrodem (133 m2), znajdujący się na parterze niskiego budynku z 2016 roku, usytuowany na nowoczesnym osiedlu w atrakcyjnym zakątku Warzymic. Na powierzchnię 69,31 m2 skła...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 100 000 PLN (15 871 zł/m2)

3
1
69.31 m2
2016
15883091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673678 15883091 Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 74 m² (ok. 93 m² powierzchni całkowitej), położone na cenionym, zamkniętym osiedlu Tęczowym (2006 r.) w Warzymicach.Rozkład mieszkania: I poziom: przestronny salon z otwartą ku...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

859 000 PLN (9 237 zł/m2)

3
2
93 m2
2006
15821175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26594263 15821175 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,35 m², zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Warzymice, ul. Sympatyczna.Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku z 2017 roku, co gwarantuje wysoki stand...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

999 000 PLN (11 569 zł/m2)

5
1
86.35 m2
2017
15821176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26608318 15821176 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,35 m², zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Warzymice, ul. Sympatyczna.Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku z 2017 roku, co gwarantuje wysoki stand...

Warzymice, Sympatyczna

999 000 PLN (11 569 zł/m2)

5
1
86.35 m2
2017
15822363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26610911 15822363 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, zadbane i bardzo funkcjonalne. Dwustronna ekspozycja okien ...

Warzymice, Tęczowe Ogrody

649 000 PLN (11 316 zł/m2)

3
1
57.35 m2
2009