• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 490

15598123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22133822 15598123 Doskonała lokalizacja apartamentu sprawia , że do wszystkich atrakcji miasta Kołobrzeg, nadmorskiego kurortu - mola, latarni morskiej, promenady czy też najlepszych restauracji w mieście można dotrzeć w kilkanaście minut lub zejść do restauracji azj...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

790 000 PLN (13 092 zł/m2)

3
2
60.34 m2
2016
15738004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24900607 15738004 Na sprzedaż bardzo dobrze wykończone mieszkanie położone w samym sercu miasta Kołobrzeg pomiędzy rzeką Parsętą, a kanałem drzewnym. Jego lokalizacja na tzw. Wyspie Solnej, w samym centrum miasta, sprawia, że jest to prawdziwy raj dla osób, które prag...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

760 000 PLN (14 955 zł/m2)

2
1
50.82 m2
2018
15413832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18002416 15413832 Nie czekaj, skontaktuj się ze mną już dziś, aby umówić się na oglądanie i dowiedzieć się więcej o tym miejscu.Warto również zaznaczyć, że nieruchomość dysponuje garażem oraz komórkami, co jest istotne dla rodzin, które potrzebują dodatkowej przestrze...

Bukówko (Zachodniopomorskie, gm. Tychowo)

145 000 PLN (1 813 zł/m2)

3
1
80 m2
1930
15750053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25114762 15750053 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 2. piętrze budynku przy ul. Dworcowej. To doskonała propozycja inwestycyjna – lokal idealnie nadaje się pod wynajem długoterminowy. Ze względu na układ i lokalizację może przynosić st...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

277 000 PLN (6 178 zł/m2)

3
1
44.84 m2
1965
15793648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26043719 15793648 Lokal mieszkalny w Bornem Sulinowie położony przy ulicy Orła Białego usytuowany na IV piętrze w bloku wielorodzinnym. Powierzchnia całkowita mieszkania to 47,94 m2.W skład nieruchomości wchodzą:- dwa pokoje ( salon dobrze doświetlony z wyjściem na b...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

210 000 PLN (4 380 zł/m2)

2
1
47.94 m2
1988
15794843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26082691 15794843 Lokal mieszkalny, świeżo wyremontowany o powierzchni 62,85 m2 w Bornem Sulinowie zaledwie 50m od jeziora Pile. Mieszkanie dwustronne położone na pierwszym piętrze, niewątpliwą zaletą tej nieruchomości są dwa balkony.W skład nieruchomości wchodzi : -...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

435 000 PLN (6 921 zł/m2)

3
1
62.85 m2
1980
15337994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16186536 15337994 Na sprzedaż posiadamy - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,56m2, w stanie do remontu położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym we wsi Jeleń.W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.Klarowny podział i i...

Jeleń (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

150 000 PLN (2 749 zł/m2)

2
1
54.56 m2
-
15750560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25125056 15750560 MEGA OBNIŻKA! NOWA CENA: 249 000 zł Cena została obniżona z 270 000 zł. Teraz ta nieruchomość to prawdziwa okazja w świetnym stosunku jakości do ceny. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania własnościowego o powie...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

249 000 PLN (6 088 zł/m2)

2
1
40.9 m2
1930
15800660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26218184 15800660 Na sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament Premium o powierzchni 65,15 m², położony na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w Koszalinie, wybudowanego w 2020 roku. To przestrzeń zaprojektowana z rozmachem, wykończona z najwyższą starannością oraz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

699 000 PLN (10 734 zł/m2)

3
-
65.12 m2
2020
15722511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24620490 15722511 Apartament o powierzchni 135m2 został 2 lata temu kompleksowo wyremontowany i zastosowane zostały naturalne materiały o wysokim standardzie (drewno , kamień).Całość mimo sporego metrażu sprawia wrażenie bardzo przytulnego ,a zarazem komfortowego mi...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

2 550 000 PLN (18 889 zł/m2)

3
2
135 m2
2010
15739096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24919545 15739096 Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykończenia oraz doskonałą lokalizację w samym sercu Choszczna. To przestronne, jasne mieszkanie jest doskonałym wyborem zar...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

639 000 PLN (7 634 zł/m2)

4
1
83.7 m2
2020
15202543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12474715 15202543 Sprzedam 2 pokojowy apartament w okolicy Starego Miasta. Ekspozycja okien południowy wschód oraz zachód, wokół liczna zieleń. Bardzo dobra dostępności do restauracji, sklepów i komunikacji miejskiej.* Powierzchnia mieszkania wynosi 60,31 m2 - Pokój...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (12 933 zł/m2)

2
1
60.31 m2
1970