• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 910

15882629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671278 15882629 Niezależny lokal biurowy, budynek biurowy, centrum, miejsca parkingowe. Składa się z 9 pokoi, IV piętro. Bardzo jasny i słoneczny, blisko Brama Portowa. O powierzchni 240m2. Trzy toalety i kabina prysznicowa. 200m2 na I poziomie, 40m2 na II poziomie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 200 PLN (30 zł/m2)

12
-
240 m2
1989
15882623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671271 15882623 Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Szczecinie. Opis nieruchomości:Powierzchnia: 54 m²Piętr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

498 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
54 m2
1960
15882656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671304 15882656 Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo–usługową, usytuowany na piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym - Szczecin, rondo HakenaPomieszczeni biurowe z dostępem całodobowym. Do dyspozycji wspólne zaplecze sanitarne. Dostępne miejsca pos...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

607 PLN (40 zł/m2)

2
-
15.18 m2
1990
15882602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671251 15882602 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Nowoczesny apartament na sprzedaż w Hanza Tower – komfort, styl i wyjątkowe udogodnienia! Na sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Hanza Tower w centrum miasta....

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

730 000 PLN (20 060 zł/m2)

2
1
36.39 m2
2020
15882601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671249 15882601 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących wnętrz o ponadsta...

Szczecin (Śródmieście), Mazurska

650 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
1
68.61 m2
1930
15221728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 13098276 15221728 W ofercie widna, 30 metrowa kawalerka z prywatnym miejscem postojowym przy wejściu do budynku. Ładne, zielone osiedle przy ul. Horeszków w Szczecinie. Na nieco ponad 30 metrach mieści się wygodny hol, łazienka z wc, osobna i w pełni wyposażona kuchn...

Szczecin (Pogodno), Horeszków

1 800 PLN (60 zł/m2)

1
1
30.1 m2
2001
15882596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671242 15882596 Piękne mieszkanie w idealnej lokalizacji niedaleko Kaskady. Budynek położony w bocznej, cichej uliczce, mimo że to ścisłe centrum.Na powierzchnię mieszkania składa się: przestrzeń dzienna z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Do dyspozycji mi...

Szczecin (Centrum), Kaszubska

2 500 PLN (93 zł/m2)

2
1
26.88 m2
1929
15619036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22576338 15619036 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie w topowej lokalizacji na Warszewie, na kameralnym osiedlu budynków wielorodzinnych o niskiej, 2 piętrowej zabudowie. Mieszkanie położone na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 45,3 m2, całkowitej o...

Szczecin (Warszewo), Kalinowa

559 000 PLN (12 340 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2009
15882599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671248 15882599 Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² – Szczecin, ul. 9 Maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m², położone w Szczecin przy ul. 9 Maja. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pok...

Szczecin (Pomorzany), 9 Maja

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15882521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27666720 15882521 Na wynajem nowocześnie wykończone mieszkanie na ul. Powstańców Śląskich. Bardzo dobra lokalizacja - świetne połączenie z Centrum jak i z dzielnicami zachodnio południowymi Szczecina. Inwestycja z 2020 roku - nowoczesne budynki 6 piętrowe (mieszkanie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (49 zł/m2)

3
1
60.62 m2
2020
15836539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713674 15836539 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,7 m², położone na ostatnim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina – tuż przy Parku Żeromskiego i w sąsiedztwie Galaxy. Idealna propozycja dla osób ceniących lokalizację, prywatność (brak sąsi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (7 991 zł/m2)

2
1
68.7 m2
1930
15858008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27137545 15858008 Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania.Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niespełna 34 m², położona w nowoczesnym ...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
1
34 m2
2002