• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 32

15883844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27680209 15883844 REZERWACJAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa wynajem komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,82 m, położony w nowoczesnym budynku z 2023 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu.Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym stanie i zostało funkcjonalnie zapr...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15580433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21770872 15580433 Nowe, luksusowo wykończone i wyposażone mieszkanie z garażem .Do wynajmu na sezon letni - Czerwiec, Lipiec, Sierpień.Podana cena jest za jeden miesiąc najmu.Po sezonie możliwy najem długoterminowy - cena najmu 3000,-zł miesiąc-Duża sypialnia -Salon ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (136 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15634526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22920580 15634526 Do wynajęcia na sezon letni ( Czerwiec, Lipiec, Sierpień ) - podana cena jest za miesiąc najmu w sezonie letnim. - Apartament w dzielnicy zachodniej - Osiedle Nawigator - UL. Rybacka .Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane.- Powierzchnia - 38 ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (158 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15557869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21209750 15557869 Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze.Lokal bardzo widny i przestronny, - przestrzeń podzielona dużymi taflami szkła - drzwi szklane przesuwne, - 4 strefy, każde pomieszczenie ma własne wyjście na balkon.Odle...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 900 PLN (64 zł/m2)

5
-
76 m2
1999
15870064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27418625 15870064 Gotowe do wprowadzenia, umeblowane i wyposażone mieszkanie w świetnej lokalizacji! Na wynajem przytulne mieszkanie o nowoczesnym standardzie wykończenia i wyposażenia w bardzo dobrym stanie technicznym w pełni umeblowane i wyposażane. Do mieszkania p...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
-
41 m2
2017
15620869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22613753 15620869 Apartament w kompleksie hotelowym Polonia, 600 metrów od plaży, 100 metrów od przystani jachtowej. Lokal do wynajmu długoterminowego, minimum 12 miesięcy. Apartamentowiec Polonia, zbudowany w nowoczesnym kształcie statku pasaż...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15818742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26643090 15818742 Do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum Kołobrzegu, przy ul. Budowlanej. Lokal znajduje się na 4. piętrze i oferuje widok na katedrę – zaledwie 200 metrów od serca miasta.Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 300 PLN (37 zł/m2)

3
-
63 m2
1970
15756880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25287286 15756880 Lokal 108 m² z ogródkiem – West Park – zachodnia część miastaCena: 10 000 zł netto + 23% VATSzukasz przestrzeni, która nie ogranicza, ale daje możliwości?Prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 108 m², usytuowany na parterze nowej inwesty...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

10 000 PLN (93 zł/m2)

11
1
108 m2
2025
15401026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17710312 15401026 Lokal o pow. 6 m2 , położony na parterze budynku (wieżowca ) w dzielnicy mieszkaniowej Ogrody przy ul. Wschodniej 5Lokal wykończony ( remont w 2016 roku ), bez umeblowania i wyposażenia. W lokalu: okno- PCV, drzwi wejściowe wzmocnione-metalowe, na po...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

500 PLN (83 zł/m2)

1
-
6 m2
1980
15619591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22592014 15619591 Lokal na sprzedaż lub do wynajęcia.Lokalizacja i opis lokalu: Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 102,73 m, położony w samym centrum ruchliwej kołobrzeskiej Starówki, przy ul. Dubois. Lokal znajduje się w historycznej częśc...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 500 PLN (64 zł/m2)

3
-
102 m2
1930
15795681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26101846 15795681 Luksusowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem dostępnym z obu pokoi, w nowym budynku przy ul. Śląskiej na Osiedlu Mazowiecka PARK. Mieszkanie wyposażone w wygodne łóżko w sypialni, dwie garderoby, liczne zabudowy i pełnowymiarową kuchnię ze ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 500 PLN (67 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15723538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24634161 15723538 Kołobrzeg - Osiedle Bajkowe Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie Balkon Parking Zielone, zamknięte osiedle Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez zbędnych prac, w spokojnej i dobrze skomu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
2009