• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 38

15883339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27674890 15883339 Do wynajmu biuro o powierzchni 112 m2 składające się z 6 pomieszczeń o powierzchni 17,24 m2; 16,17 m2; 16,20 m2; 12,14 m2; 16,78 m2; 32,80 m2. II piętro w budynku z windą. Cena najmu 55 złm2 +VAT obejmuje wszystkie opłaty !!! tj. czynsz najmu, prąd...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 160 PLN (55 zł/m2)

6
-
112 m2
1980
15883283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674833 15883283 Oferta wynajmu jasnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,18 m2, usytuowanego na II piętrze bloku z windą, w pięknej dzielnicy Gumieńce ul. Gen Maczka Budynek oddany do użytku w 2016 roku.Na powierzchnię składają się:- ustawny salon z aneksem ...

Szczecin (Gumieńce), gen. Stanisława Maczka

2 450 PLN (72 zł/m2)

2
1
34.18 m2
2016
15883210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673669 15883210 Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zlokalizowane przy ul. Bronowickiej w Szczecinie. Lokal wykończony w jasnym, minimalistycznym stylu, gotowy do zamieszkania. Układ i wyposażenie: salon: wygodna, rozkładana so...

Szczecin (Gumieńce), Bronowicka

3 000 PLN (71 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15882874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673189 15882874 Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 68 m², zlokalizowane w spokojnej części Szczecina – Gumieńce.Lokal położony jest przy ślepej uliczce, co zapewnia ciszę, brak ruchu samochodowego oraz dużą dostępność miejsc parkingowych (brak...

Szczecin (Gumieńce), Zachodnia

3 200 PLN (47 zł/m2)

2
1
68 m2
1997
15512614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 20173350 15512614 Do wynajmu plac ok. 4000 m2 położony na Gumieńcach w sąsiedztwie działających firm z różnych branż.Plac jest nieutwardzony. Dostęp do wszystkich mediów (energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz).Dodatkowo można wynająć biura ....

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

10 000 PLN (3 zł/m2)

-
-
4000 m2
-
15725289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24674473 15725289 W ofercie nowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej części dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze 4-kondygnacyjnego budynku z windą z 2017 roku. Łączna powierzchnia mieszkania to 31m2, w tym s...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (87 zł/m2)

2
1
31 m2
2017
14896211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4179695 14896211 Cena najmu 50 złm2 obejmuje wszystkie opłaty !!! tj. czynsz najmu, prąd, wodę i ogrzewanie.Do wynajęcia powierzchnia biurowa 32 m2 w budynku wyłącznie z lokalami użytkowymi na Gumieńcach w Szczecinie.Do wynajmu są powierzchnie biurowe wg zapotrzebow...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 PLN (50 zł/m2)

1
-
32 m2
1980
15513543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20204150 15513543 Lokal użytkowy o powierzchni 114 m2 na wynajem, I piętro, duże witryny. Trzy pomieszczenia biurowe, część socjalna, 2 wc. Czynsz najmu 8100 zł. +23% Vat., prąd i woda rozliczana wg podzielników. Kaucja 2 miesięczna. Przy lokalu znajdują się miejsca...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 100 PLN (71 zł/m2)

6
-
114 m2
2021
12808450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1120033 12808450 Cena najmu 50 złm2 obejmuje wszystkie opłaty !!! tj. czynsz najmu, prąd, wodę i ogrzewanie. Do ceny należy doliczyć podatek VATDo wynajęcia powierzchnia biurowa 36 m2 w budynku wyłącznie z lokalami użytkowymi na Gumieńcach w Szczecinie.Do wynajmu są...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (50 zł/m2)

1
-
36 m2
1980
15847203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26904433 15847203 Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Harmonia Gumieńce. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windą, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Mieszkanie o powierzchni 42 m² został...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (65 zł/m2)

2
1
41.8 m2
2023
15407863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17864411 15407863 Pomieszczenia biurowe na wynajem w wysokim standardzie na Gumieńcach.Powierzchnia do wynajęcia to 4 osobne pokoje na parterze:-10m2-9,72m2-20m2-32m2.Nowoczesne pomieszczenia, świetnie doświetlone oraz przestronne, co stwarza komfortowe warunki pracy....

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 392 PLN (61 zł/m2)

11
-
72 m2
-
15792552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26021735 15792552 Bronowicka Nowe osiedle Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem 18 m²Do wynajęcia przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w nowym osiedlu przy ulicy Bronowickiej. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy c...

Szczecin (Gumieńce), Bronowicka

3 690 PLN (92 zł/m2)

2
1
40 m2
2021